SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus: 30 000 klientów założyło konto Avocado

Po pierwszych pięciu miesiącach działalności z usług bankowości mobilnej Avocado korzysta 30 tys. klientów sieci komórkowej Plus.

Plus: 30 000 klientów założyło konto Avocado

Z usług dostępnych w ramach Avocado największą popularnością cieszy się możliwość uzyskania 50% rabatu na rachunki w Plusie przez pierwsze 6 miesięcy od założenia konta. Z tej opcji skorzystało 70% użytkowników Avocado.

Avocado to uruchomiona wspólnie przez Polkomtel oraz Bank Zachodni WBK w listopadzie ubiegłego roku usługa bankowości mobilnej, z której mogą korzystać indywidualni użytkownicy sieci Plus (więcej na ten temat). Na ofertę Avocado składają się konto mobilne z kartą zbliżeniową Visa, dostępem przez telefon, internet i w oddziałach Banku Zachodniego WBK. Usługa daje także możliwość obniżenia rachunków za telefon w sieci Plus.

Polkomtel i BZ WBK zapowiadają, że w najbliższych miesiącach udostępnią w ramach Avocado nowe usługi finansowe i ubezpieczeniowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: 30 000 klientów założyło konto Avocado

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl