SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus: Cafe Plus - pierwsza oferta specjalnie dla kobiet

Plus jako pierwszy operator na rynku wprowadza nową ofertę post-paid stworzoną specjalnie dla kobiet.

Plus: Cafe Plus - pierwsza oferta specjalnie dla kobiet

W ofercie Cafe Plus, dostępnej od 18 października br., po dwóch minutach rozmowy wstrzymywane jest naliczanie czasu. Przez kolejnych 58 minut rozmowa jest bezpłatna. Klientki mają do wyboru trzy taryfy, a dla podkreślenia ich własnego stylu - trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso. Również 18 października br. rusza portal www.cafe.plus.pl.

- Oferta została stworzona na podstawie badań dotyczących oczekiwań konsumentek. Pozwoliły one w optymalny sposób dostosować ją do ich indywidualnych potrzeb kobiet korzystających z telefonu komórkowego - informuje Elżbieta Sadowska, rzecznik prasowy sieci Plus.

"Kobiety doskonale rozumieją, że rozmawiając budują relacje z innymi ludźmi. Kładą większy od mężczyzn nacisk na komunikację i dlatego często ich rozmowy są znacznie dłuższe. Rozmowy kobiet służą nie tylko wymianie rzeczowych komunikatów, ale także podzieleniu się z rozmówcą refleksjami, uwolnieniu nagromadzonych emocji czy po prostu wygadaniu się. Potwierdziły to przeprowadzone przez nas badania. - wyjaśnia Agnieszka Węglarz, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej Polkomtel SA. - Nad dopasowaniem oferty do oczekiwań kobiet pracował zespół& składający się głównie z kobiet. Analizowano wyniki badań, to, jak klientki spędzają dzień, co jest dla nich ważne, co lubią robić, do czego przywiązują największą wagę. W wyniku tak wnikliwego podejścia z naszej strony udało nam się opracować ofertę, dzięki której kobiety będą mogły swobodnie rozmawiać, nie obawiając się o wysokość rachunku."

Plus przygotował różne pakiety.

Pakiet Gorąca Linia to oferta dla kobiet, które najczęściej rozmawiają z jedną osobą. Gorąca linia daje im nieograniczoną ilość minut na połączenia z jednym numerem w sieci Plus. Jest też specjalny pakiet dla zapracowanych kobiet, które preferują rozmowy wieczorem lub w weekendy. To Przegadane wieczory i weekendy, czyli jeszcze więcej minut na rozmowy w sieci Plus. Swobodę rozmów z grupą znajomych zapewnia pakiet W gronie przyjaciół - to więcej dodatkowych minut na rozmowy z pięcioma numerami w sieci Plus. Pakiety można zmieniać, dodawać. W pakietach Przegadane wieczory i weekendy oraz W gronie przyjaciół po drugiej minucie połączenia do sieci Plus licznik zatrzymuje się i kolejne 58 minut rozmawia się za darmo.

Dla przykładu: taryfa Cafe Plus 75 zapewnia 120 minut na rozmowy do wszystkich sieci w ramach abonamentu. Dzięki temu jednak, że po dwóch minutach połączenia w sieci Plus taryfikacja zostaje zatrzymana, w rzeczywistości klientka może rozmawiać nawet 60 godzin (3600 minut), bez dodatkowych kosztów.

W ofercie Cafe Plus przygotowane zostały trzy specjalne linie, a w nich specjalnie dopasowane telefony, biżuteria, akcesoria, wygaszacze i tapety - czytamy w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: Cafe Plus - pierwsza oferta specjalnie dla kobiet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl