SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Plus Minus' w nowej scenografii

1 marca o 23.25 program Jedynki 'Plus Minus' ukazał się w nowej oprawie graficzno-muzycznej.

Dotychczasowa grafika została zastąpiona wirtualną i trójwymiarową. Wykresy i słupki są bardziej przejrzyste i bardziej dynamiczne. Kolorystyka natomiast – jaśniejsza i cieplejsza. Pojawiła się też wirtualna grafika na wielkiej szybie – to nowość w telewizji w Polsce. 

Tadeusz Mosz – poprzez specjalny pulpit będzie mógł też „na żywo” wprowadzać zmiany w wykresach, rysować linie wsparcia, oporu i elipsy. Nowa grafika została przygotowana przez Artura Paprockiego i Piotra Popielawskiego.

    

W ślad za zmianą oprawy graficznej – została zmieniona scenografia. Studio jest podzielone na trzy części. W pierwszej – przy dużym stole siedzą goście. W drugiej – przy pulpicie Tadeusz A. Mosz będzie omawiał część giełdową i finansową. Natomiast w trzeciej będzie pojawiał się specjalny gość programu. O zmianę scenografii zadbał Marcin Zawistowski.

Odświeżona została też muzyka. Pozostały charakterystyczne motywy dźwiękowe.

Zmieniona została też część merytoryczna programu. Szersza będzie część finansowa. Widzowie poznają konsekwencje inwestowania. W programie znajdą się odpowiedzi na pytania: Jak inwestować, by nie stracić? Jak planować długoterminowe inwestycje? W jaki sposób zabezpieczyć swoją przyszłość finansową?

Ponadto w tej części zostaną wprowadzone animowane postaci byka i niedźwiedzia – symbole hossy i bessy. W zależności od sytuacji na parkiecie – krótkie filmy z ich udziałem będą podsumowywały dyskusję w studiu.

„Wokół nas wszystko się zmienia. Ludzie i ich zainteresowania się zmieniają. Sposób inwestowania pieniędzy się zmienia… My też nie stoimy w miejscu. Wprowadzając te zmiany chcemy przede wszystkim postawić kolejny krok. Jesteśmy bardziej nowocześni i bardziej przyjaźni. W ten sposób chcemy też przyciągnąć szerszą, młodszą widownię” – powiedział Tadeusz A. Mosz.

Zmienia się także motto "Plus Minus". Od 1 marca brzmi: Prawda o gospodarce i finansach, czyli z głowy na nogi.

„Bo będziemy śledzić to co jest postawione na głowie, po czym pokażemy jak postawić to na nogi” – dodał Tadeusz A. Mosz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Plus Minus' w nowej scenografii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl