SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus wprowadza nowe usługi serwisowe

Operator sieci Plus wprowadził dla swoich klientów dwie nowe propozycje usług serwisowych - Serwis Urządzenia SIM dla używanych telefonów oraz przeznaczony dla nowych urządzeń Serwis Urządzenia Premium. Gwarantują one naprawę wszystkich uszkodzeń mechanicznych oraz usunięcie skutków zalania.

czekaj...Article

Serwis Urządzenia SIM to oferta, która umożliwia objęcie ochroną nieuszkodzonych, używanych telefonów, niezależnie czy pochodzą z sieci Plus czy innego sklepu w kraju. To usługa serwisowa dla klientów operatora, którzy już posiadają telefon.

Serwis Urządzenia SIM dostępny jest w Plusie bez dodatkowych opłat, w ramach wybranych ofert na okres 24 miesięcy z abonamentem od 40 zł miesięcznie.

Serwis Urządzenia Premium zapewnia naprawę wszelkich uszkodzeń mechanicznych, priorytetowe naprawy i bezpłatne urządzenie zastępcze. Usługa dostępna jest w momencie zakupu sprzętu na raty w sieci Plus, w ramach specjalnego planu z abonamentem w wysokości 20 zł miesięcznie.

Serwis zapewnia 1 naprawę rocznie w maksymalnej kwocie równej wartości telefonu. W przypadku braku możliwości naprawy smartfona, w ciągu 7 dni klient ma możliwość wymiany go na nowy.

Plus umożliwia objęcie ochroną serwisową nie tylko smartfony, ale również tablety, smartwatche, laptopy i telewizory. Operator zapewnia, że urządzenie zostanie naprawione bez względu na to, jak doszło do jego uszkodzenia.

W ramach każdej ze wskazanych usług serwisowych możliwa jest naprawa lub wymiana uszkodzonych części urządzenia (wyświetlacza, obudowy, przycisków i aparatów), a w wariancie Premium - całego urządzenia. Pomoc można uzyskać również, kiedy sprzęt zostanie zalany wodą. Naprawy wykonywane są w autoryzowanych serwisach, dzięki czemu klient zachowuje gwarancję producenta na sprzęt.

Ponadto, naprawa odbywa się bez wychodzenia klienta z domu. Paczkę z urządzeniem odbiera kurier i przewozi ją do serwisu. W przypadku wariantu Premium, jeśli będzie to możliwe, naprawa telewizora będzie realizowana z zachowaniem standardów sanitarnych w miejscu wskazanym przez klienta. W takiej sytuacji transport do serwisu nie jest konieczny.

Usługi Serwis Urządzenia SIM i Serwis Urządzenia Premium zostały udostępnione przez Plusa we współpracy z Digital Care, dostawcą usługi ochrony urządzeń mobilnych.

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadza nowe usługi serwisowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl