SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus wprowadza pakiet Bezpieczna Podróż

Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadza do swojej oferty pakiet Bezpieczna Podróż dla osób planujących zagraniczne wyjazdy.

Plus wprowadza pakiet Bezpieczna Podróż

Pakiet obejmuje ubezpieczenie podróżne oferowane przez polski oddział Chartis Europe, dla wszystkich posiadających nr PESEL klientów Plusa. Ubezpieczenie zawiera zwrot kosztów leczenia za granicą oraz assistance w wysokości do 50 tys. euro, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków do 5 tys. euro, ubezpieczenie od utraty, kradzieży, uszkodzenia lub opóźnienia bagażu podróżnego do 250 euro, ubezpieczenie opóźnienia lotu do 250 euro oraz odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym za szkody osobowe do 100 tys. euro i za szkody rzeczowe do 10 tys. euro.

W ramach pakietu oferowany jest także dostęp do infolinii informacyjnej oferowanej przez Europ Assistance Polska. Dla osób, które aktywowały pakiet Bezpieczna Podróż, połączenia z infolinią z telefonów działających w sieci Plus są bezpłatne. W przypadku korzystania z infolinii za granicą obowiązują opłaty roamingowe w wysokości zgodnej z posiadaną przez abonenta taryfą.

Na Infolinii można uzyskać informacje o kraju, którego celem jest podróż, m.in. o miejscach noclegowych, rozrywkach, sprawach związanych z podróżą samochodem, możliwością wypożyczenia samochodu, połączeniach lotniczych i promowych, usługodawcach świadczących usługi assistance, procedurach likwidacji szkód w ramach ubezpieczenia podróżnego wchodzącego w skład pakietu, procedurach postępowania i pomocy w kontakcie z odpowiednimi służbami za granicą w przypadku zagubienia lub kradzieży dokumentów oraz warunkach ubezpieczenia podróżnego w ramach pakietu.

Do aktywacji pakietu potrzebny jest telefon w sieci Plus i numer PESEL. Można go włączyć na okres 3, 5 lub 7 dni. Jeśli pakiet ma obowiązywać dłużej, można aktywować go powtórnie.

Pakiet Bezpieczna Podróż Cena Pakietu
3-dniowy 15 zł (18,45 zł z VAT)
5 dniowy 25 zł (30,75 zł z VAT)
7-dniowy 35 zł (43,05 zł z VAT)

Aby skorzystać z oferty należy wysłać SMS na bezpłatny numer 8019, podając w treści: PESEL osoby dla której ma być aktywowany pakiet, długość okresu aktywacji oraz opcjonalnie datę, kiedy ma się rozpocząć aktywacja (w formacie dd.mm.rrrr) – pakiet zostanie aktywowany od godziny 00:00 wskazanego dnia. Jeżeli data nie zostanie podana, pakiet będzie aktywny od godziny 00:00 następnego dnia po wysłaniu SMSa.

Przykładowo dla osoby o numerze PESEL: 12345678912, aktywującej pakiet na 3 dni od 31 marca 2011 roku, treść SMSa powinna wyglądać: 12345678912.3.31.03.2011
Jeśli taki sam 3-dniowy pakiet ma obowiązywać od dnia następnego po wysłaniu SMSa to jego przykładowa treść powinna brzmieć: 12345678912.3.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadza pakiet Bezpieczna Podróż

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl