SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus z NaviExpert

Sieć komórkowa Plus udostępniła swoim klientom osobistą nawigację online NaviExpert Plus. Przez pierwsze 7 dni można testować ją za darmo.

Plus z NaviExpert

Aplikacja NaviExpert Plus umożliwia lokalizację adresów, planowanie tras, nawigację i modyfikację trasy ze względu na aktualną sytuację na drogach.

Oprócz wyznaczania tras, łącznie z aktualną informacja jak ominąć korki, aplikacja dostarcza także informacji o najbliższych punktach użyteczności publicznej (np. stacje benzynowe, apteki, restauracje, kina wraz z aktualnym repertuarem). Umożliwia wyznaczanie trasy dla osób podróżujących samochodem, komunikacją miejską, a także pieszo.

Nawigacja korzysta z połączenia w trybie transmisji danych. Aplikacja pobiera dane w postaci tzw. map wektorowych, a statystyczna trasa o długości 100 km to ok. 250 kB, łącznie z uwzględnieniem automatycznej aktualizacji danych.

Aby pobrać nawigację NaviExpert Plus należy wysyłać SMS o treści NAVI na numer 8045. W odpowiedzi przesłana zostanie wiadomość z linkiem do pobrania aplikacji. Klienci Plusa mogą testować NaviExpert Plus za darmo przez pierwsze 7 dni od uruchomienia nawigacji. Później miesięczna opłata wyniesie 9 zł netto. Klienci Plusa, którzy nie wykupią usługi, będą mogli korzystać w telefonie z dostępnej w aplikacji mobilnej mapy. Obecnie nawigację można zainstalować na ponad 300 modelach telefonów.

Usługa została przygotowana wspólnie przez operatora sieci Plus i firmę NaviExpert.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus z NaviExpert

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl