SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus z nową ofertą mobilnego internetu

Sieć komórkowa Plus wprowadza nową, obejmująca sześć taryf, ofertę internetu mobilnego. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Plus z nową ofertą mobilnego internetu

W ramach abonamentu klient otrzymuje miesięcznie pakiet danych (od 3 do 35 GB w zależności od wybranej taryfy) do wykorzystania od 8 rano do północy oraz bezpłatny pakiet nocny (50 GB), który jest dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.

Po wykorzystaniu pakietu dziennego klient ma do wyboru zatrzymanie transmisji danych (brak kosztów ponad abonament) lub dalsze korzystanie z internetu z pełną prędkością i dokładnym rozliczaniem (stawka: 2 gr/ MB). W drugim przypadku klient po przekroczeniu pakietu płaci za to, co wykorzystał dodatkowo. Ma też możliwość kontrolowania użycia internetu ponad pakiet dzienny poprzez ustawienie przy podpisywaniu umowy ”Deklarowanego limitu wydatków” na internet ponad abonament (do wyboru: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł). Wówczas po przekroczeniu dziennego pakietu naliczane są opłaty tylko do wysokości ustawionego limitu.

W sytuacji zablokowania transmisji danych (z powodu wyczerpania pakietu dziennego lub osiągnięcia deklarowanego limitu wydatków), można dalej korzystać z transmisji poprzez ustalenie „Extra limitu” (10 zł, 25 zł, 50 zł lub 100 zł). 

Nazwa taryfyTaryfa początkująca Taryfa częstaTaryfa codziennaTaryfa wszechstronnaTaryfa intensywnaTaryfa bardzo intensywna
Prędkość transferuHSPA+ do 21 Mb/sLTE lub HSPA+ do 100 Mb/s
Abonament miesięczny z VAT40 zł50 zł60 zł75 zł110 zł160 zł
Pakiet dzienny 8:00 – 24:003 GB5 GB8 GB13 GB20 GB35 GB
Promocyjny Pakiet dzienny dla Klientów mających w Plusie telefon na abonament lub Mixa4 GB6 GB9 GB15 GB23 GB40 GB
Pakiet nocny 24:00 – 8:0050 GB
po przekroczeniu pakietu…blokada transmisji danych lub
 transmisja rozliczana 0,02 zł z VAT za 1 MB
Dostępne wartości deklarowanego limitu kwotowego (opłat za internet ponad abonament)10 zł, 25 zł, 50 zł lub 100 zł (Klient wybiera limit, który jest widoczny na umowie)
Dostępny sprzętTylko HSPALTE i HSPATylko LTE


W ramach nowej oferty dostępna jest również promocja „testuj”
, w ramach której klient ma możliwość przetestowania internetu mobilnego oferowanego przez Plusa przez siedem dni. W przypadku rezygnacji z oferty, klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem. W takim przypadku jedyną opłatą za testowanie jest opłata aktywacyjna 19 zł brutto, która jest niezależna od wybranej taryfy. Osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie będą mogły ponownie skorzystać z promocji „testuj”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus z nową ofertą mobilnego internetu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
samson
Wydaje mi się, albo jest drogo ;] Pozostanę sobie jednak przy pakiecie Non Stop XL 1,2 GB w Heyah, przez 24h taka sama prędkość, bez kruczków, a pakietu wystarcza na caaaały długi miesiąc. Miałem też 600 MB, ale z 1,2 można sobie surfować po YouTube bez obaw :)
odpowiedź
User
Łukasz
A ja właśnie z tego 600 MB w Heyah korzystam, idealny dla moich potrzeb :)
odpowiedź
User
rvs
Ogólnie, ja mam Iplusopobieracz, od 24 do 9.00, i wg regulaminu, nie mam limitu miesięcznego, na tę taryfę nocną. Posiadam pakiet 12 GB, więc jestem w lepszej sytuacji, niż Ci, którzy kupią to gówno teraz.

Nie wspominając już o tym, że jak przekroczę te 12 GB dziennego, to mi po prostu zwalnia... Jest uciążliwy, ale jest. A tu? Płać albo czekaj na nowy pakiet.

Okradają nas na każdym kroku.
odpowiedź