SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polkomtel chce, aby klienci abonamentowi Plusha wybierali droższą opcję z 5G

Polkomtel poinformował we wtorek, że w ofercie Plush Abonament zostały przygotował nowe plany abonamentowe. Najważniejszą nowością jest abonament w cenie 60 zł z pakietem 50 GB danych przy umowie na 24 m-ce, który zapewnia dostęp do 5G Plusa.

Article

Nowa oferta Plush Abonament daje możliwość zawarcia umowy na czas określony (24 m-ce) lub na czas nieokreślony.

Główną nowością jest abonament w cenie 60 zł z pakietem 50 GB danych przy umowie na 24 m-ce i dostępem do 5G od Plusa przez cały okres trwania umowy.

Drugą ofertą na czas określony (również 24 m-ce) jest abonament z pakietem 20 GB za 30 zł miesięcznie.

Dla osób, które nie lubią sztywnych zobowiązań przygotowany został abonament z umową na czas nieokreślony - z pakietem 15 GB w cenie 30 zł na miesiąc. W tym wariancie klient otrzymuje dodatkowy pakiet danych za staż: po 6 miesiącach pakiet internetowy zwiększa się do 20 GB (do wykorzystania co miesiąc, a po 12 miesiącach - do 25 GB miesięcznie.

Co w ofercie Plush Abonament

Wszystkie oferty Plush Abonament zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dzięki pakietowi Social Free, abonenci nie zużywają danych podczas korzystania z serwisów takich jak Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.  Wśród benefitów, dodawanych bez względu na wybrany w umowie pakiet danych, znalazł się również dodatkowy pakiet 10 GB przyznawany co miesiąc do wykorzystania w serwisach YouTube i TikTok.

Operator wprowadza także możliwość skorzystania z „wakacji od abonamentu” (dla oferty na czas nieokreślony). Wystarczy wysłać SMS-a na nr 80666 w treści wpisując „Wakacje”, by od najbliższego okresu rozliczeniowego przez miesiąc nie płacić za abonament. Czas abonamentowych wakacji można przedłużać, wysyłając kolejne esemesy.

Abonenci zainteresowani głównie dostępem do internetu, znajdą w Plushu pakiet 40 GB w abonamencie na czas nieokreślony w cenie 30 zł za miesiąc. Po 6 miesiącach, w ramach programu stażowego, pakiet internetowy zwiększa się do 60 GB, a po roku - do 80 GB.

Nowością w Plushu jest także możliwość dobrania dodatkowej karty (nie tylko z ofertą głosową, ale również z ofertą internetową). Posiadając dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, abonent zyskuje rabat w wysokości 4,99 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

Nowe abonamenty w Plushu

W trzecim kwartale ub.r. grupa Cyfrowy Polsat, do której należy m.in. Polkomtel, zanotowała wzrost przychodów o 3,8 proc. r/r do 3 mld zł i kosztów operacyjnych o 2,4 proc. do 2,49 mld zł, dzięki czemu jej zysk netto poszedł w górę z 236,5 do 345 mln zł. Liczba sprzedanych przez holding usług telefonii mobilnej w modelu abonamentowym zwiększyła się o 7,9 proc. do 8,37 mln, w tych w modelu prepaidowym - o 0,2 proc. do 2,45 mln.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polkomtel chce, aby klienci abonamentowi Plusha wybierali droższą opcję z 5G

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl