SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus wprowadza oferty Internetowy Mix i Rozmowny Mix w cenie od 30 do 50 złotych

Od 24 października 2018 roku Plus wprowadza do dotychczasowej oferty nowe wersje: Internetowy Mix oraz Rozmowny Mix. Są one przeznaczone dla użytkowników oczekujących większych pakietów internetowych lub większej swobody w prowadzeniu rozmów. Ceny zapowiedzianych ofert wynoszą od 30 do 50 złotych.

czekaj... Article

Plus Mix to połączenie oferty „na kartę” ze smartfonem. Oferta ma pozwalać na realny wpływ na długość trwania kontraktu dzięki możliwości zwiększenia tempa doładowań kontraktowych, a niewykorzystane środki z doładowania oraz niespożytkowane jednostki z pakietów przechodzą na kolejne miesiące.

Plus zapowiedział, że od 24 października br. do Plus Mix wprowadza 2 nowe oferty: Internetowy MIX oraz Rozmowny MIX. Mają one odpowiadać na to do czego użytkownicy wykorzystują swój smartfon w pierwszej kolejności.

Internetowy Mix to trzy poziomy zobowiązań za 30 zł, 40 zł i 50 zł:

Internetowy Mix30 to pakiet 4 GB oraz 100 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

Internetowy Mix40 to pakiet 6 GB oraz 200 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

Internetowy Mix50 to pakiet 8 GB oraz 400 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

Z kolei Rozmowny Mix to dwa poziomy zobowiązań za 30 zł i 40 zł:

Rozmowny Mix30 to 400 minut na rozmowy do wszystkich oraz rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.

Rozmowny Mix40 to bez limitu rozmowy do wszystkich oraz w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadza oferty Internetowy Mix i Rozmowny Mix w cenie od 30 do 50 złotych

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janusz
Drogo, teraz za 25 zł jest wszystko bez limitu na kartę. Kto by chciał tyle przepłacać?
8 8
odpowiedź
User
wasyl
Bardzo drogo. W Virgin Mobile mam dużo lepszy pakiet #GIGADAJE za 25 zł.
8 8
odpowiedź
User
tobiasz
Dokladnie tak, ja za 25 zeta w mobile vikings mam wszystko bez limitu i 15 giga interntu, gdzie te mixy się opłacają
8 8
odpowiedź