SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Po I turze Kaczyński częściej, ale krócej niż Komorowski w tv i radiu

Po pierwszej turze wyborów prezydenckich Jarosław Kaczyński częściej niż Bronisław Komorowski pojawiał się w głównych stacjach telewizyjnych i radiowych – wynika z analizy Press-Service Monitoring Mediów. Z drugiej strony były premier wypowiadał się krócej niż marszałek Sejmu.

Po I turze Kaczyński częściej, ale krócej niż Komorowski w tv i radiu

W ciągu czterech dni po pierwszej turze wyborów prezydenckich Jarosław Kaczyński wystąpił 41 razy w głównych stacjach telewizyjnych, a 37 razy w najważniejszych rozgłośniach radiowych. W tym czasie Bronisław Komorowski był obecny 70 razy w tych mediach.

Kaczyński zdecydowanie częściej niż Komorowski pojawiał się w Pierwszym Programie Polskiego Radia, natomiast wyraźnie rzadziej w Radiu Zet. W stacjach telewizyjnych obaj kandydaci zanotowali podobną liczbę wystąpień.

Mimo że Bronisław Komorowski występował w najważniejszych stacjach telewizyjnych i radiowych rzadziej niż Jarosław Kaczyński, ogółem wypowiadał się przez ponad dwa razy dłuższy czas. Wynika to z faktu, że udzielił dwóch dłuższych wywiadów, podczas gdy Jarosław Kaczyński nie odbył ani jednej takiej rozmowy w radiu lub telewizji.

Badanie – zrealizowane przez Press-Service Monitoring Mediów od 21 do 24 czerwca – objęło po cztery największe stacje telewizyjne i radiowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Po I turze Kaczyński częściej, ale krócej niż Komorowski w tv i radiu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl