SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Po odejściu Aleksandry Gieros-Brzezińskiej Polkomtel bez kierownika działu komunikacji korporacyjnej

Stanowisko kierownika działu komunikacji korporacyjnej w Polkomtelu zwolnione przez Aleksandrę Gieros-Brzezińską, która przeszła do Telewizji Polskiej, nie zostanie obsadzone przez inną osobę.

Article

- Polkomtel nie widzi potrzeby zatrudniania nikogo na stanowisko zajmowane przez Aleksandrę Gieros-Brzezińską, zostało ono zlikwidowane w strukturze spółki - poinformował Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Majewski, starszy specjalista w dziale komunikacji korporacyjnej firmy.

Gieros-Brzezińska objęła w Telewizji Polskiej wakujące od wiosny br. stanowisko kierownika działu centrum informacji i rzecznika prasowego.

W Polkomtelu pracowała przez kilkanaście lat: przez dziewięć lat kierowała działem mediów, a potem, od początku 2012 roku - działem komunikacji korporacyjnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Po odejściu Aleksandry Gieros-Brzezińskiej Polkomtel bez kierownika działu komunikacji korporacyjnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl