SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Poczta Google za darmo

Google udostępniła bezpłatny system pocztowy Gmail wszystkim użytkownikom Internetu w Polsce.

Nie jest już potrzebne zaproszenie, aby móc korzystać z usługi pocztowej Gmail i komunikatora Gtalk – podano w komunikacie.

Również od wczoraj dostępna jest aplikacja Dokumenty i Arkusze Google w języku polskim. Polscy użytkownicy Internetu mogą we własnym języku tworzyć, zarządzać, przechowywać oraz dzielić z innymi dokumenty tekstowe oraz arkusze kalkulacyjne, bezpłatnie, wyłącznie z użyciem przeglądarki internetowej.

„Odkąd uruchomiliśmy Gmail, system była stale udoskonalany i dostępny dla coraz większej liczby Internautów na całym świecie. Naszymi priorytetami było uczynić Gmaila wygodnym, niezawodnym, odpornym na SPAM i inne nadużycia systemem poczty elektronicznej. Bardzo pomogli w tym pierwsi użytkownicy Gmail, przekazując swoje uwagi i opinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować korzystanie z darmowych kont Gmail i komunikatora Gtalk wszystkim użytkownikom Internetu w Polsce” – powiedział Artur Waliszewski, Business Country Manager, Google Polska.

Gmail to bezpłatny system pocztowy oferujący konta o pojemności wynoszącej 2.8 GB na początku, a potem wzrastającej wraz z użytkowaniem konta.

Dokumenty i Arkusze Google to bezpłatne usługi dostępne w sieci, które umożliwiają pracę nad tym samym dokumentem lub arkuszem kalkulacyjnym 50 użytkownikom w tym samym czasie. Każdy użytkownik konta Google, który posiada przeglądarkę internetową może już zastosować aplikację Dokumenty i Arkusze Google w języku polskim.

„Aplikacje oparte na usługach internetowych umożliwiają ich użytkownikom większą kontrolę nad danymi, ponieważ dostęp do nich możliwy jest z każdego miejsca i o każdej porze. Ułatwiają również współpracę – nie ma potrzeby wielokrotnego przesyłania załączników w wiadomościach e-mail ani zastanawiania się czy i nad którą wersją dokumentu pracują inni użytkownicy. Dzięki pracy online projekty, zwłaszcza zespołowe, są realizowane efektywniej i znacznie sprawniej, a wydajność pracowników wzrasta. Bardzo się cieszę, że usługa Dokumenty i Arkusze Google jest już dostępna dla polskich użytkowników” powiedział Artur Waliszewski, Business Country Manager, Google Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poczta Google za darmo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl