SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Poczta Polska wyda 5,9 mln zł na wsparcie innowacyjnych projektów

Poczta Polska uruchamia projekt o nazwie GammaRebels powered by Poczta Polska, którego łączna wartość przekracza 5,9 mln złotych. Operator chce przyciągnąć startupy z rozwiązaniami w konkretnych obszarach, każdy z nich może otrzymać wsparcie do 200 tys. złotych.

fot. Shutterstock.comArticle

Jak informuje Poczta Polska, celem projektu jest połączenie potencjału startupów z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami Poczty Polskiej.

Młode firmy otrzymają pomoc finansową, możliwość skorzystania z zasobów niezbędnych do opracowania i testowania własnych rozwiązań, dostęp do wysokiej klasy mentorów, a także szansę na zdobycie doświadczenia oraz zbudowanie sieci kontaktów, partnerów biznesowych i potencjalnych inwestorów.

Wybrane podmioty otrzymają dofinansowanie (do 200 tys. zł.) na realizację innowacyjnych projektów. Wytypowani do współpracy eksperci biznesowi oraz mentorzy będą wspierać uczestników w budowie modelu biznesowego najlepiej dostosowanego do oczekiwań Poczty Polskiej.

Projekt będzie trwał do marca 2018 r. i składał się z dwóch rund akceleracyjnych, trwających po trzy miesiące. Pierwsza runda rozpocznie się w kwietniu br.

W ramach projektu GammaRebels powered by Poczta Polska poszukiwane są firmy do współpracy w następujących obszarach:
- produkty (usługi), dające nową wartość dla klienta i uzupełniające podstawową działalność Poczty Polskiej, które mogą być dystrybuowane z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury,
- narzędzia zwiększające efektywność działań komunikacyjnych i marketingowych (bazy danych, beacony),
- rozwiązania typu eGovernment, które mogłyby być świadczone we współpracy z Pocztą Polską lub na podstawie danych posiadanych przez nią danych,
- nowe formy dostawy oraz optymalizacja sieci dostaw przesyłek realizowanych przez Pocztę Polską,
- rozwiązania cyfrowe dla placówek pocztowych (smart post office) - w wymiarze front-office i back-office (w tym wykorzystujące rozwiązania IOT).

Wartość projektu GammaRebels powered by Poczta Polska to ponad 5,95 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poczta Polska wyda 5,9 mln zł na wsparcie innowacyjnych projektów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl