SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pod prąd” – Owsiak, Kuźniar, Figurski i Krzywonos promują książkę Bartoszewskiego

Rozpoczęła się kampania wspierająca premierę książki Władysława Bartoszewskiego „Pod prąd”. W akcji – realizowanej na zlecenie Wydawnictwa PWN przez agencję Go Culture – biorą udział m.in. Jerzy Owsiak, Jarosław Kuźniar i Henryka Krzywonos.

Kampania książki „Pod prąd” – napisanej przez Władysława Bartoszewskiego, a opracowanej przez Michała Komara – ma na celu zachęcenie do dyskusji o postawach społecznych, wartościach i autorytetach w XXI wieku. W ramach akcji poproszono prawie 30 znanych osób z różnych środowisk i pokoleń – m.in. Jerzego Owsiaka, Jarosława Kuźniara, Krzysztofa Hołowczyca, Michała Figurskiego, Odetę Moro-Figurską, Henrykę Krzywonos, Borysa Lankosza, L.U.C.’a i Agę Zaryan – o odpowiedź na pytanie, co to znaczy być dziś pod prąd. O tym, co odpowiedzieli, można przeczytać m.in. w serwisie internetowym podprad.com.pl.

Cała kampania obejmuje również media tradycyjne i społecznościowe, plakaty i materiały informacyjne oraz spotkania z gwiazdami i autorami książki. Działania będą prowadzone do końca kwietnia.

Akcję na zlecenie Wydawnictwa PWN przygotowała i realizuje agencja Go Culture.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Pod prąd” – Owsiak, Kuźniar, Figurski i Krzywonos promują książkę Bartoszewskiego

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kuchcik
Przecież to bez sensu, wszystkie osoby wybrane do wyrażenia swojej opinii w tej książce nie działają pod prąd tylko płyną z nurtem komercji, trendów.
W takim dziele powinni się wypowiedzieć Kazik, Korwin-Mikke lub Ziemkiewicz
8 8
odpowiedź
User
pietka
Co ci konformiści mogą wiedzieć o zmaganiu się z prądem ? No tak , pani Krzywonos prowadziła kiedyś tramwaj
8 8
odpowiedź
User
res
To jakaś kpina niesamowita: zarówno tytuł książki (trafniej "Z prądem"), jak i grono "autorytetów" promujących to "dzieło". Co za przewrotność!
8 8
odpowiedź