SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polifarb Cieszyn-Wrocław SA zmienia swój wizerunek

"Czas na zmiany…” taką decyzję w związku z dotychczasowym siedliskiem internetowym podjął czołowy producent farb i lakierów - firma Polifarb Cieszyn – Wrocław S.A.

W wyniku przetargu ogłoszonego w październiku br. wyłoniony został ostateczny wykonawca witryny. Zwycięzcą okazała się być Agencja Adv.pl, która zajmie się opracowaniem nowego interaktywnego wizerunku firmy.

"Decyzja budowy nowych stron internetowych podyktowana została chęcią unowocześnienia naszej komunikacji z otoczeniem Spółki, pokazania Polifarbu jako firmy nowoczesnej i przyjaznej w kontaktach z Klientami, Partnerami i Inwestorami. Stało się to tym ważniejsze, że Polifarb Cieszyn – Wrocław w ostatnich latach gruntownie przebudował swoją strukturę i formy działania, a stare strony internetowe w żaden sposób nie przystawały do potrzeb Spółki i jej otoczenia. W nasze gusta i oczekiwania świetnie trafiła oferta Adv.pl i z tą firmą chcemy zbudować nową witrynę” – powiedział Krzysztof Adamski z Polifarbu Cieszyn – Wrocław.

"Nowe siedlisko stanowić będzie wspólną arenę dla kilku grup docelowych: odbiorców końcowych, hurtowników, firm z branży przemysłowej, dziennikarzy, inwestorów. Jak wiadomo każda z tych grup charakteryzuje się odmiennymi potrzebami informacyjnymi. W związku z powyższym, zbudujemy w pełni personalizowane siedlisko. Pojawi się rozbudowany pokój prasowy, moduł budujący relacje inwestorskie, program ekspertowy pełniący rolę doradcy podczas wyboru danego produktu, rozbudowany kalkulator kosztów oraz wydajności farb i lakierów, pełna informacja na temat sieci dystrybucji i form współpracy z Polifarbem CW. W tym wszystkim najważniejsza jest dla nas klarowność przekazu, dbałość o funkcjonalność, prostotę w korzystaniu z zasobów witryny. Szanujemy czas i nerwy polskich Internautów, które ciągle jeszcze przez wiele „witryn korporacyjnych” wystawiane są na próbę.” – powiedział Konrad Pankiewicz, Dyrektor Zarządzający Adv.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polifarb Cieszyn-Wrocław SA zmienia swój wizerunek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl