SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polkomtel konsoliduje Plusa - koniec MixPlusa, Simplusa i 36.6

Wszystkie subbrandy sieci Plus zostają skonsolidowane pod tą główną marką i hasłem „Daj o siebie zadbać”. Jednocześnie uproszczona zostaje oferta tej sieci.

Polkomtel konsoliduje Plusa - koniec MixPlusa, Simplusa i 36.6

Wszystkie dotychczasowe submarki sieci Plus – takie jak MixPlus, Simplus, 36.6, Muzodajnia czy Plusoczytelnia – zostają zastąpione przez brandy oparte na nazwie Plus z odpowiednimi rozszerzeniami. Polkomtel uzasadnia, że przechodzenie na markę monolityczną to trend charakterystyczny dla rynku nasyconego, jakim w telefonii komórkowej jest Polska. Ponadto zdaniem operatora łatwe nazewnictwo jest zgodne z postrzeganiem poszczególnych kategorii przez konsumentów i pozwoli na lepszą komunikację nowych propozycji ofertowych.
 


Polkomtel wprowadza też nowe hasło Plusa: „Daj o siebie zadbać”, które ma podkreślać, że sieć dba o satysfakcję klientów, oferując im najwyższą jakość usług i obsługi. Tę zmianę w komunikacji odzwierciedlała już ostatnia reklama sieci z udziałem kabaretu Mumio.

>>>> Mumio reklamuje „satysfakcję monitorowaną” w Plusie (wideo) 


Wraz z nową strategią następuje uproszczenie ofert Plusa. Mechanika taryf jest taka sama we wszystkich ofertach, a podział wynika tylko ze sposobu dokonywania płatności (prepaid, mix, abonament). Ponadto pojawiła się usługa typu „Pay per call”, czyli stała opłata za rozmowę bez względu na długość trwania połączenia. Wprowadzone też zostaną rozwiązania wspierające korzystanie z mobilnego internetu: pakiety danych oraz  taryfy smartfonowe z dużymi limitami transmisji danych i telefonami w atrakcyjnych cenach. Szczególne działania będą skierowane do dotychczasowych użytkowników Plusa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polkomtel konsoliduje Plusa - koniec MixPlusa, Simplusa i 36.6

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
n.
ee, wolałam te chwytliwe nazwy. Po co to upraszczać?
8 8
odpowiedź
User
BeeJay
Jestem powalony. Szokująca zamiana MixPlus na PlusMix. :)
8 8
odpowiedź
User
582
Byle by było taniej, resztę, czyli jakieś tam zmiany nazw itd. itp. mamy głęboko w .... POważaniu.
8 8
odpowiedź
User
anger
a w orange jest na odwrot. zrezygnowali z nazwy orange abonament na rzecz animalsow hehe
8 8
odpowiedź
User
iks
Szkoda TurboDymoMan'a;(
8 8
odpowiedź