SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polkomtel obniża cenę dostępu do 5G. Plush wprowadza abonament za 25 złotych miesięcznie

Operator Plush (Polkomtel) wprowadza nowe plany abonamentowe. 15 lipca oferta Plusha zostanie poszerzona o abonament w cenie 25 złotych miesięcznie oraz z dostępem do sieci 5G w cenie 30 zł miesięcznie. Teraz dostęp do sieci nowej generacji kosztuje w Polkomtelu 60 zł miesięcznie.

Article

W abonamencie Plusha za 25 złotych miesięcznie klienci otrzymują comiesięczny pakiet 15 GB. Po 24 miesiącach w ramach programu stażowego zostaje on zwiększony do 20 GB/mies.

Nowe abonamenty Plusha

Osoby decydujące się na ofertę z umową na 24 miesiące mają do wyboru trzy warianty abonamentu. Nowością jest najtańszy abonament za 25 zł/mies. z 20 GB do wykorzystania co miesiąc.

W nowej odsłonie ofertowej korzystanie z 5G umożliwiają dwa wyższe abonamenty Plusha. Dostęp do najszybszej sieci 5G i pakiet internetowy 30 GB/mies. oferowane są w abonamencie za 30 zł/mies.

Dodatkowo Plush przygotował także abonament z 5G za 50 zł/mies. z 60 GB/mies.

Bez względu na wybrane zobowiązanie, wszystkie oferty Plush abonament zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także bezpłatny transfer danych podczas korzystania z popularnych serwisów takich jak: Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Ponadto posiadając dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, zyskuje się rabat w wysokości 4,99 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

Spore zmiany

Dzisiaj w Plushu dostępne są dwa plany taryfowe bez umowy terminowej w cenie 30 zł i dwa kontrakty 24-miesięczne w cenie 30-60 zł (z 4 miesiącami za darmo w ofercie MNP) różniące się pakietem danych (30-60 GB). We wszystkich taryfach, dostępne jest obecnie 5G, ale tylko do 31 lipca br. Po tym terminie trzeba płacić 60 zł miesięcznie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polkomtel obniża cenę dostępu do 5G. Plush wprowadza abonament za 25 złotych miesięcznie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
.
Większość ludzi na ten moment może spokojnie żyć bez 5G, LTE w zupełności każdemu wystarczy
8 0
odpowiedź