SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat Doku startuje 10 lutego. W ramówce filmy dokumentalne

W piątek 10 lutego br. Telewizja Polsat uruchomi kanał satelitarny Polsat Doku, który trafi do oferty Cyfrowego Polsatu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Prezentujemy ramówkę stacji na pierwsze trzy dni nadawania.

Article

Koncesję na nadawanie programu o charakterze uniwersalnym w kanale Polsat Doku (pierwotnie drugi człon nazwy prezentowano jako Docu) nadawca uzyskał w grudniu 2015 roku. W ramówce pojawią się głównie filmy i cykle dokumentalne oraz docu-soapy i docu-crimy.

Kanałem kieruje Radosław Sławiński, który pozostaje szefem Polsat Play. Stacja wystartuje w piątek 10 lutego br. o godz. 6.00. Na pewno trafi do oferty Cyfrowego Polsatu.

W wieczornym prime timie Polsat Doku będą emitowane produkcje takie jak „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Uciec od zgiełku - niesamowite hotele świata” i „Święta wojna”.

W nocy w ramówce stacji znajdą się znane z anteny kanałów Grupy Polsat serie dokumentalne takie jak „Chłopaki do wzięcia”, „Kochankowie z internetu”, „Stołeczna drogówka”, „Skarby III Rzeszy” Bogusława Wołoszańskiego, „Skazany za…” czy „Taaaka ryba”.

Na kolejnej stronie prezentujemy ramówkę Polsat Doku na 10, 11 i 12 lutego br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej