SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejna dziennikarka żegna się z Polsatem. Powrót do Telewizji Polskiej

Bianka Frejlich przechodzi z Polsatu do TVP - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wydawczyni potwierdza nam, że będzie pracowała przy nowym programie publicznego nadawcy „Niebezpieczne związki”.
 

Fot. Jacek KowalskiFot. Jacek Kowalski

Bianka Frejlich należała do zespołu Telewizji Polsat od 2014 roku. Była m.in. dziennikarką Polsat News, koordynatorką ds. publicystyki oraz wydawczynią „Gościa Wydarzeń” oraz programu „Punkt Widzenia” Grzegorza Jankowskiego.

Bianka Frejlich z Polsatu do TVP

Z naszych informacji wynika, że Frejlich zdecydowała się rozstać z Polsatem i dołączyć do TVP. - Potwierdzam. Zmieniam pracę i przechodzę do Telewizji Polskiej - przekazała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Czytaj także: Była dziennikarka TVP dołącza do Republiki

Bianka Frejlich ma wydawać dwa programy TVP Info: „Niebezpieczne związki” i „Bez trybu”. Pierwszy z nich podejmuje tematykę wpływu polityki na ludzkie życie. Prowadzącymi zostali Dorota Wysocka-Schnepf oraz Grzegorz Nawrocki. 

„Bez trybu” to z kolei nowa audycja, którą prowadzi Justyna Dobrosz-Oracz. W programie pojawiają się dziennikarze sejmowi, eksperci i politycy. - Ma być kino akcji, a nie gadające głowy - zapowiadała nam Dobrosz-Oracz. 

Transfery na Woronicza

Bianka Frejlich pracowała już w Telewizji Polskiej w latach 1998 - 2008. To kolejna osoba, która w ostatnich miesiącach zamieniła Polsat na TVP. Na Woronicza przeszli m.in. Anna Łubian-Halicka (kanał Wydarzenia 24) oraz Anna Hałas (serwis „Wydarzenia”) - obie do „19.30” TVP1. „Panoramę” TVP2 prowadzą m.in. Piotr Jędrzejek (Polsat News) oraz Ewa Gajewska (Wydarzenia 24).

Czytaj także: Z programem religijnym TVP rozstaje się prowadząca

Jak informowaliśmy niedawno, szefostwo Polsatu miało poinformować dziennikarzy, że kto zdecyduje się odejść do TVP, nie ma już możliwości powrotu na Ostrobramską. Deklaracja została wypowiedziana ze względu na ostatnią skalę transferów. 

Dołącz do dyskusji: Kolejna dziennikarka żegna się z Polsatem. Powrót do Telewizji Polskiej

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WZ
Będzie płacz za 3,5 roku, oj będzie płacz...
odpowiedź
User
Witek
Nie oglądam TVP
odpowiedź
User
ZW
Będzie płacz za 3,5 roku, oj będzie płacz...
nie strasz nie strasz bo się....
odpowiedź