SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat reklamuje instalacje fotowoltaiczne Esoleo (wideo)

Grupa Polsat ruszyła z nową kampanią, reklamującą swoją ofertę instalacji fotowoltaicznych pod marką Esoleo. Kampania ma na celu uświadomienie klientom korzyści z zainstalowania fotowoltaiki.

Reklama fotowoltaiki EsoleoReklama fotowoltaiki Esoleo

Grupa Cyfrowy Polsat podała w tym tygodniu, że we wszystkich salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu dostępna jest oferta paneli fotowoltaicznych pod marką Esoleo. Kupując panele słoneczne w salonach, klient otrzymuje też darmowy internet LTE.

Korzyści płynące z posiadania paneli przybliża teraz nowa kampania Grupy Polsat. W spotach zwraca się uwagę klientów, jak w prosty i szybki sposób można zadbać o własne finanse. Występują w nich aktorzy: Wojciech Błach i Dariusz Toczek, wcielając się w role sąsiadów i tłumacząc w swobodnej rozmowie, czym jest instalacja fotowoltaiczna, jakie są jej zalety oraz jak krok po kroku przebiega proces skorzystania z oferty operatora. Pierwszy film z serii jest do obejrzenia w mediach społecznościowych na kanałach Esoleo i Plusa.

 

Za kreację kampanii odpowiedzialna jest warszawska agencja Scholz&Friends, a realizacją spotu zajął się dom producencki TFP Za scenariusz odpowiadają Weronika Zielińska, Paweł Czartoryski, Maciej Ładziński i Józef Dutkiewicz

Na początku br. Cyfrowy Polsat za 6,9 mln zł kupił 51 proc. udziałów firmy Alledo oferującej usługi z zakresu systemów oświetleniowych i fotowoltaiki. W jej zarządzie i radzie nadzorczej pojawili się menedżerowie z firm Zygmunta Solorza.

W pierwszym kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zanotowała wzrost przychodów o 2 proc. do 2,85 mld zł, przy czym przychody od klientów i ze sprzedaży sprzętu nieznacznie zmalały. Firma miała sprzedanych 17,43 mln jednostkowych usług, po wzroście o 2,7 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat reklamuje instalacje fotowoltaiczne Esoleo (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Irena
Nie mam nic przeciwko nowym kierunkom rozwoju Zygmunta Solorza ale czemu jest to, podobnie jak 5G Plusa, tak nachalnie reklamowane w trakcie emisji serwisów informacyjnych i Polsat News. To jest chamskie łamanie prawa bo taki przekaż może znajdować się tylko w blokach reklamowych. Bezwzględnie zabronione jest prawem reklamowanie produktów podczas serwisów informacyjnych.
Gdzie jest KRRiT?
odpowiedź
User
Radek
Łamania prawa w reklamowaniu tego produktu jest więcej. W tym serwisie "informacyjnym" https://www.polsatnews.pl/wideo-program/20200721-wydarzenia-1850_6773939 (od 22 minuty) w reklamę są wplecione moje wypowiedzi udzielone na podstawie informacji dziennikarki, że to do neutralnego materiału o fotowoltaice. Polsat nie ma ode mnie żadnej zgody ani umowy ze mną na wykorzystanie tego do promocji swojej usługi. Nie ufajcie im.
odpowiedź