SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roszady personalne w marketingu Polsatu i Interii

Izabela Rochalska i Piotr Łukasik dołączyli do pionu marketingu Telewizji Polsat. Ze stacją po kilku latach pracy pożegnała się Ewa Wojciechowska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Niedawno zmienił się też dyrektor marketingu Interia.pl.

Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska Article

Od maja nową szefową działu PR i promocji anteny głównej Polsatu jest powracająca do firmy Izabela Rochalska. Przez ostatnie pół roku Rochalska pracowała jako managerka działu komunikacji w Eneris Serwis. W przeszłości przez 13 lata związana była już z Telewizją Polsat, m.in. jako marketing communications manager.

Marlena Jezierska szefową marketingu Interii

Dotąd promocją i PR głównej anteny Polsatu kierowała Marlena Jezierska, która pozostaje w firmie jako zastępca dyrektora pionu marketingu, odpowiadając za serwis Polsat GO i media społecznościowe.

Jezierska kilka miesięcy temu została również dyrektorką marketingu portalu Interia.pl, wchodzącej w skład Grupy Polsat Plus. Zastąpiła na tym stanowisku Filipa Lenarta, który jest jej zastępcą. Lenart kierował marketingiem Interii od 2014 r.

Marlena Jezierska przed dołączeniem do Grupy Polsat w 2021 r. pracowała jako dyrektor w biurze reklamy portalu Gazeta.pl (Agora), a wcześniej w Ringier Axel Springer Polska.

Kierownikiem zespołu social media w Telewizji Polsat jest od niedawna Piotr Łukasik. Przez ostatnie pięć lat pracował jako szef social media w Endemol Shine Group. Wcześniej związany był ze spółką Starry Televizor, producentem magazynu "Na językach" dla TVN.

Ewa Wojciechowska odchodzi z Polsatu

Dotąd za media społecznościowe Polsatu odpowiadała Ewa Wojciechowska - jej współpraca ze stacją zakończyła się z końcem kwietnia. Wojciechowska przyszła do Polsatu w 2018 r. by kierować działem PR.

Agnieszka Kozak pozostaje zastępczynią dyrektora pionu marketingu Telewizji Polsat i odpowiada za główną anteną i kanały tematyczne. Członkinią zarządu i dyrektorką pionu marketingu Telewizji Polsat oraz dyrektorką komunikacji marketingowej Grupy Polsat Plus jest bez zmian Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 8,19 proc. (dane Nielsen).

Dołącz do dyskusji: Roszady personalne w marketingu Polsatu i Interii

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Homer Simpson
Nie będzie Ewy?.super :)
Personalnie do niej nic nie mam, ale przed jej czasami praca z PR Polsatu była zdecydowanie lepsza.
1 0
odpowiedź
User
Paul
W Polsacie bez zmian! Sami dyrektorzy, kierownicy i zastępcy. Czy tam jeszcze ktoś pracuje? 😉
4 0
odpowiedź
User
Zdzisia i Mirka
Oj, współczujemy koleżankom i kolegom z Polsat GO
3 0
odpowiedź