SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Polsat z nową oprawą od początku jesieni

Telewizja Polsat wczesną jesienią oficjalnie wprowadzi nową oprawę większości anten. Rebranding wprowadzany jest etapami, od początku sierpnia w stacjach objętych rebrandingiem pojawiają się na przemian zarówno stare jak i nowe identyfikacje wizualne. Zmianę promuje hasło „Teraz Ty rządzisz - wybierz swoje wszystko”.

Article

Zmiany identyfikacji obejmują Polsat oraz wybrane stacje tematyczne: Polsat News, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 1 oraz Polsat 2, a także wszystkie kanały sportowe, czyli Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

Rebranding nie obejmuje na razie stacji TV4, TV6, Fokus TV, Nowej TV, Polsat Music, Crime+Investigation Polsat, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Eska TV, Disco Polo Music, Polo TV, Vox Music TV i TV Okazje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Objęte zmianą wizerunkową stacje od początku sierpnia emitują zarówno stare jak i nowe wersje dżinglów reklamowych. Przez większość czasu trwania audycji kanały nadal nadają stare logotypy, ale co jakiś czas na chwilkę pojawia się napis „nowe logo już wkrótce”, po czym przez kilka sekund emitowane są nowe logotypy.

Nowa identyfikacja jest stopniowo wprowadzana również na stronach internetowych poszczególnych stacji, a także w kanałach social media.

- Polsat - to najlepsze emocje, treści i produkcje - rozrywka, sport, filmy, seriale, programy i najbardziej rzetelne informacje. Dzięki rodzinie kanałów Polsatu nasi widzowie mogą cieszyć się kontentem i przeżywać emocje, jakie się z nim wiążą. Wprowadzamy całkowicie nową identyfikację wizualną zarówno Polsatu głównego, jak i kanałów tematycznych - tak, aby widz wiedział, że są to kanały z jednej Grupy i że oferują najlepsze treści, które można oglądać na różne sposoby w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie - kilkanaście dni temu komentowała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, członek zarządu Telewizji Polsat, dyrektor komunikacji marketingowej Grupy Polsat Plus. - Nowe i wspólne dla wszystkich marek Grupy Polsat Plus hasło: „Wybierz swoje wszystko” idealnie oddaje, wszechstronną, różnorodną i doskonale dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego widza, ofertę programową Telewizji Polsat i jej kanałów - dodaje.

Oficjalnie nowa oprawa wczesną jesienią

Objęte rebrandingiem kanały Telewizji Polsat oficjalnie nową oprawę wprowadzą na początku jesieni. Wówczas stacje będą się posługiwać wyłącznie nową identyfikacją wizualną.

Rebranding kanałów należących do Telewizji Polsat to jeden z etapów zmiany całej Grupy Polsat Plus. Wcześniej zostały już zaprezentowane nowe logotypy takich marek, jak Plus, Polsat Box (1 września zastąpi Cyfrowy Polsat), Polsat Box Go - serwis z płatnymi kanałami telewizyjnymi i treściami dostępnymi na żądanie (pojawi się 16 sierpnia- zastępując Iplę) i Polsat Go - nowy darmowy serwis streamingowy (wejdzie na rynek we wrześniu).

Wszystkie logotypy oraz elementy graficzne strategicznych marek Grupy Polsat Plus są z tej samej rodziny i są do siebie podobne.

W pierwszym kwartale 2021 roku grupa Cyfrowy Polsat, do której oprócz Polkomtelu, Netii i Interii należą m.in. Telewizja Polsat i Eleven Sports, zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 4,9 proc. do 2,99 mld zł i zysku netto ze 183,8 do 390,4 mln zł. Każdy abonent płacił firmie średnio 90,5 zł miesięcznie, o 6 proc. więcej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polsat z nową oprawą od początku jesieni

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andyyy
Przecież te logotypy na takich kanałach jak News czy sportowych to będzie jakaś masakra a nie nowa oprawa wizualna. Jak oni to tam umieszczą? Koszmar!
odpowiedź
User
Krzysiek
Cały czas zastanawiam się nad nowym logo. Dla mnie wygląda jak żywcem wyjęte z jakiegoś internetowego darmowego generatora logo...
Ale to pewnie kwestia gustu.
odpowiedź
User
1,2,3,4,5,6,7,8,9
POLSAT, POLSAT 1!!!!!! POLSAT 2,POLSAT NEWS, POLSAT NEWS 2!!!!!!, POLSAT SPORT 1,2,3.......!!!!!,POLSAT MUSIC, POLSAT DISCO POLO MUSIC...... DAJTA JUŻ SPOKÓJ!!!!!!
odpowiedź