SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsatnews.pl i Telewizjarepublika.pl z dużymi spadkami, w górę TVP.info

Portale internetowe Polsat News i Telewizji Republika zanotowały w grudniu ub.r. duże spadki liczby użytkowników, stracił też liderujący TVN24.pl. Natomiast wzrost osiągnął portal TVP Info.

Według wyników badania Mediapanel opracowanych przez Wirtualnemedia.pl w zeszłym miesiącu TVN24.pl odwiedziło 9,03 mln użytkowników, czyli 31,08 proc. wszystkich internautów w Polsce.

Portal TVN24 od lat jest zdecydowanie najpopularniejszy wśród serwisów telewizyjnych stacji informacyjnych. W grudniu miał niewiele mniej użytkowników niż Polsatnews.pl i TVP.info łącznie (9,61 mln odwiedzających).

Portal Polsat News odwiedziło 5,08 mln internautów, co dało 17,46 proc. zasięgu, a witrynę TVP Info - 4,54 mln (15,6 proc. zasięgu).

Natomiast Telewizjarepublika.pl zanotowała 435,4 tys. użytkowników i 1,5 proc. zasięgu. Na przełomie grudnia i stycznia serwis został udostępniony w nowej odsłonie pod zmienionym adresem TVrepublika.pl.

W porównaniu z listopadem cztery witryny z zestawienia zanotowały spadek liczby użytkowników o 1,69 mln, czyli 8,2 proc. W listopadzie miały łącznie 20,78 mln internautów (bez współodwiedzalności), a miesiąc później - 19,08 mln.

Na TVN24.pl ubyło 686,9 tys. internautów (to 7,1 proc. w dół). Portal Polsat News zanotował spadek o 1,1 mln użytkowników (17,8 proc.), a Telewizjarepublika.pl - o 286,4 tys. (39,7 proc.).

Za to na portalu TVP Info liczba użytkowników zwiększyła się o 381 tys., czyli 9,2 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsatnews.pl i Telewizjarepublika.pl z dużymi spadkami, w górę TVP.info

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Leon Zawodowiec
Trudno się dziwić TVP Info nie idzie z głównym nurtem tzw. "poprawności politycznej" i dzięki temu można dowiedzieć się więcej. Nie boją się trudnych tematów i to procentuje. Ludzie czytają portal TVP Info i stacja zyskuje...ot cała tajemnica.
odpowiedź
User
Zdziwiony
Gdzie tkwi błąd, że Polsat News jest zaledwie o krok przed TVPinfo?
odpowiedź
User
NATALIA
telewizji tvinfo nie można oglądać.SZLAK MNIE PO PROSTU TRAFIA
odpowiedź