SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polska Grupa Energetyczna szuka agencji PR do dwuletniej współpracy

PGE Polska Grupa Energetyczna zaprasza agencje public relations do składania ofert na świadczenie dla niej usług doradczych w zakresie PR. Wybrana agencja będzie pracować dla spółki przez dwa lata.

Article

Rozpoczęte właśnie postępowanie prowadzone jest w trybie tzw. negocjacji otwartych. Zainteresowane agencje składają w nim tzw. oferty wstępne. Te, których oferty zostaną ocenione przez PGE najwyżej, zostaną zaproszone do dalszych negocjacji, dotyczących m.in. warunków współpracy i propozycji cenowych. Po negocjacjach wybrane agencje zostaną poproszone o złożenie ofert ostatecznych, i spośród nich zostanie wybrana agencja do współpracy. Grupa kapitałowa PGE będzie z nią pracować przez 2 lata od momentu podpisania umowy.

Wybrana agencja zajmie się  m.in. doradzaniem PGE w zarządzaniu kontaktami z tzw. otoczeniem zewnętrznym w tzw. obszarze regulacyjnym i branżowym oraz komunikacja kryzysowa. Agencja będzie odpowiadać m.in. za działania informacyjno-edukacyjne, komunikację kluczowych projektów inwestycyjnych PGE, relacje z organizacjami pozarządowymi, mieszkańcami i przedstawicielami samorządów lokalnych, wsparcie przy kontaktach np. z Komisją Europejską oraz wsparcie w zarządzaniu komunikacją kryzysową.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 10 sierpnia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Grupa Energetyczna szuka agencji PR do dwuletniej współpracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl