SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Organizacja Turystyczna chce zatrudnić agencję PR, daje dwa dni na złożenie ofert

Polska Organizacja Turystyczna zaprosiła agencje do składania ofert na usługi w zakresie komunikacji PR. Dała im na to dwa dni.

W środę 23 listopada br. Polska Organizacja Turystyczna zamieściła informację o postępowaniu w trybie zapytania ofertowego.

Zaprosiła w nim agencje do składania ofert na świadczenie usług polegających m.in. na działaniach komunikacyjnych i PR, opracowaniu i realizacji  strategii komunikacji zewnętrznej oraz usprawnieniu komunikacji wewnętrznej.

Do obowiązków wybranej agencji należeć będzie m.in. zaplanowanie, opracowanie i realizacja, strategii komunikacji zewnętrznej, usprawnienie komunikacji wewnętrznej. Agencja ta ma również uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach POT, które wymagają działań komunikacyjnych i PR.

Umowa z wybraną firmą ma zostać zawarta na okres od dnia zawarcia umowy do końca grudnia 2023 roku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

POT dał agencjom zaledwie 2 dni na złożenie ofert - termin mijał 25 listopada br. o godz. 14.

Organizacja tłumaczy, że chce zatrudnić agencję PR by zapewnić odpowiedni przepływ informacji, realizować działania wewnątrz organizacji i poza nią, budować relacje z przedstawicielami mediów, partnerami oraz innymi podmiotami, które zaangażowane są w działania POT.

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna chce zatrudnić agencję PR, daje dwa dni na złożenie ofert

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Unfair
A więc kto wygrał przetarg już od dawna o tym wie.
odpowiedź
User
Szeryf
Hucpa!
odpowiedź
User
Plumplam
Po takim skandalu agencja od razu będzie miała co robić.
odpowiedź