SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Organizacja Turystyczna zakończyła ekspresowy przetarg na agencję PR. Nie wybrała zwycięzcy

Polska Organizacja Turystyczna zakończyła przetarg na usługi w zakresie komunikacji PR nie wybierając w nim zwycięskiej agencji- wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Oferty złożyły cztery firmy.

Article

23 listopada br. Polska Organizacja Turystyczna zamieściła informację o postępowaniu w trybie zapytania ofertowego. Zaprosiła w nim agencje do składania ofert na świadczenie usług polegających m.in. na działaniach komunikacyjnych i PR, opracowaniu i realizacji strategii komunikacji zewnętrznej oraz usprawnieniu komunikacji wewnętrznej. Na złożenie ofert dała agencjom dwa dni.

Mimo tak krótkiego terminu, oferty w postępowaniu POT złożyły 4 firmy: Exacto z Rzeszowa (z ceną 323,8 tys. zł), LTB z Wrocławia (136,2 tys. zł), Eval House z Krakowa (47,6 tys. zł) i Victory Public Relations z Jastrzębia (8979 zł miesięcznie).

POT zdecydowała się zakończyć postępowanie nie wybierając w nim zwycięskiej firmy. Organizacja "doszła do wniosku, że kryterium jedynie ceny i wybór najkorzystniejszej cenowo oferty nie gwarantuje jakości merytorycznej działań prowadzonych pośród szeroko rozumianej branży turystycznej" - czytamy w uzasadnieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wybrana agencja miała być odpowiedzialna m.in. za zaplanowanie, opracowanie i realizacja, strategii komunikacji zewnętrznej, usprawnienie komunikacji wewnętrznej. Miała też uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach POT, które wymagają działań komunikacyjnych i PR.

Umowa z wybraną firmą miała zostać zawarta na okres od dnia zawarcia umowy do końca grudnia 2023 roku.

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna zakończyła ekspresowy przetarg na agencję PR. Nie wybrała zwycięzcy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AS
Czyżby faworyt nie zdążył złożyć oferty? ;)
odpowiedź