SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskapresse i Orkla Press Polska razem

Rusza wspólna akcja marketingowa Polskapresse i Orkla Press Polska.

Od 6 września 2005 roku 11 gazet Orkla Press Polska i 6 gazet Polskapresse załączać będzie kolekcję książek "Lektury wszech czasów". Jest to pierwsza wspólna akcja marketingowa dwóch największych wydawców prasy regionalnej w Polsce.

We wtorek 30 sierpnia br. w 17 dziennikach dwóch wydawców ukażą się zapowiedzi pierwszej z lektur - "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Książka pojawi się w sprzedaży 6 września. Lektury będą dołączane do wtorkowych wydań wybranych dzienników regionalnych Polskapresse (Dziennik Zachodni, Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki, Gazeta Krakowska, Słowo Polskie Gazeta Wrocławska, Głos Wielkopolski) i Orkla Press Polska (Tygodnik Ostrołęcki, Dziennik Wschodni, Echo Dnia, Gazeta Codzienna Nowiny, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Gazeta Współczesna, Głos Koszaliński/ Głos Słupski, Głos Pomorza, Głos Szczeciński, Nowa Trybuna Opolska).

 Dziennik z książką kosztować będzie 3,5 zł plus cena gazety.

Kolekcji towarzyszyć będzie kampania reklamowa prowadzona na poziomie regionalnym  i ogólnopolskim. Po raz pierwszy prasa regionalna promowana będzie w mediach ogólnopolskich.

Reklamy kolekcji pojawią się w telewizji ogólnopolskiej - w TVP1 i Polsacie. Regionalne wersje spotów emitowane będą w TVP3. W kampanii wykorzystywane będą także regionalne i lokalne stacje radiowe oraz autopromocja na łamach 17 dzienników.

Za kreację i produkcję reklam telewizyjnych, radiowych i prasowych odpowiada agencja reklamowa Yapan, która wygrała zorganizowany na początku sierpnia przetarg. Zakup mediów ogólnopolskich odbył się poprzez wrocławski dom mediowy Mediapol. Za realizację kampanii regionalnej, w tym zakup mediów,  odpowiedzialne są poszczególne regiony.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskapresse i Orkla Press Polska razem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl