SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskapresse szkoli pracowników za pieniądze z UE

Oddział Polskapresse Prasa Łódzka, wydawca „Dziennika Łódzkiego” i „Expressu Ilustrowanego”, otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego na projekt szkoleniowy dla pracowników.

Polskapresse szkoli pracowników za pieniądze z UE

Pieniądze w kwocie 710 tys. zł, przyznane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, spółka otrzymała na realizację projektu "Rozwój kompetencji zawodowych pracowników odpowiedzią na wyzwania stojące przed Grupą Wydawniczą Polskapresse".

Szkolenia będą realizowane w latach 2011-2013. Są one skierowane do wszystkich pracowników Prasy Łódzkiej, weźmie w nich udział ponad 180 osób. Szkolenia będą prowadzone w sześciu grupach tematycznych: sprzedaż, dziennikarstwo, marketing, informatyka, zarządzanie oraz kursy językowe.

Umowa na dofinansowanie projektu została podpisana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, działającym jako instytucja pośrednicząca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskapresse szkoli pracowników za pieniądze z UE

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
m.tak
Tak się przewala unijne pieniądze!
8 8
odpowiedź
User
anka
Wysyłanie do pracowników ankiet, żeby odpowiedzieli na bzdurne pytania i sami siebie ocenili. To jest właśnie wielkie szkolenie. Masakra.
8 8
odpowiedź