SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskie Radio 24: Stanisław Janecki gospodarzem poranka. Piotr Nisztor i Katarzyna Gójska z nowymi audycjami

Publicysta „Sieci” Stanisław Janecki dołączył do grupy prowadzących poranne pasmo Polskiego Radia 24. Natomiast Piotr Nisztor z „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” zaczął prowadzić autorską audycję „Nisztor pyta”. Od niedzieli audycję „7x24" poprowadzi Katarzyna Gójska.

Od lewej: Stanisław Janecki i Piotr Nisztor Article

Stanisław Janecki będzie prowadził w Polskim Radiu 24 piątkowe wydania porannego pasma, emitowanego w godz. 7-9. Gospodarzami pasma w inne dni są Dorota Kania z „Gazety Polskiej”, Tadeusz Płużański z TVP Info, Sławomir Jastrzębowski z „Super Expressu” i Grzegorz Jankowski (współpracujący też z Polsat News i Superstacją).

Janecki od ponad pięciu lat jest publicystą „Sieci”, wcześniej przez wiele lat był związany z „Wprost” (m.in. jako redaktor naczelny).  Jest jednym z gospodarzy programu „W tyle wizji” w TVP Info.

Z kolei Piotr Nisztor w programie „Nisztor pyta” będzie rozmawiał z gośćmi m.in. o sprawach gospodarczych i śledczych. Pierwsze wydanie wyemitowano w czwartek, audycji będzie można słuchać co tydzień tuż po godz. 20:00.

Nisztor współpracuje z Polskim Radiem 24 od stycznia br., jest jednym z gospodarzy cyklu „Kulisy spraw”.

Katarzyna Gójska w nowej audycji „7x24” w Polskim Radiu 24, emisja także w Telewizji Republika

W minioną środę w Polskim Radiu 24 zadebiutowała audycja „Terlikowski na froncie” Tomasza Terlikowskiego. Od najbliższej niedzieli w Polskim Radiu 24 tuż po godz. 9:00 będzie emitowana nowa audycja „7x24”, w której Katarzyna Gójska będzie prowadziła debatę z politykami wszystkich najważniejszych ugrupowań parlamentarnych. Program będzie można oglądać także w Telewizji Republika.

- Polityka nie ma przerw. Dzieje się 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. W każdą niedzielę po godz. 9.00 będziemy starali się ją okiełznać. W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich kluczowych sił parlamentarnych i będą musieli zmierzyć się z pytaniami i opiniami słuchaczy - opisuje Katarzyna Gójska, zastępczyni redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

Słuchacze swoje pytania i poglądy będą mogli zgłaszać przez cały tydzień - telefonicznie i za pośrednictwem internetu. Najciekawsze wypowiedzi i pytania będą emitowane w audycji.

Każde wydanie audycji składać się będzie z czterech części tematycznych odnoszących się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Będzie trwało do godz. 10:00.

- Na antenie Polskiego Radia 24, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dostarczamy słuchaczom najważniejsze informacje i gorące komentarze. Audycja „7x24” jest kwintesencją tego co robimy w każdej minucie naszego programu - ocenia Paweł Piszczek, redaktor naczelny PR24.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Polskie Radio 24 miało 0,5 proc. udziału w rynku słuchalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio 24: Stanisław Janecki gospodarzem poranka. Piotr Nisztor i Katarzyna Gójska z nowymi audycjami

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adrian
Coś mi się wydaje, ze pani Katarzyna ma problem z wymową. Jej sprawa . Ale jak kogoś takiego można dopuścić do mikrofonu ? Czy Polskie Radio jest od pomagania osobom dotkniętym wadą wymowy ?
odpowiedź
User
Partyzant
Karta radiowa funkcjonariuszom Pieniędzy i Stołków nie jest potrzebna. Im wystarczy zaangażowane serce. Albo farbowane włoski młodziakowi z wąsikiem.
94 14
odpowiedź
User
Piotrek 3mamy kciuki!
Więcej miejsca dla Nisztora. To jest Dziennikarz który tasmamiwysadził wysadził wysadził wysadził rząd Tuska.
14 96
odpowiedź