SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskie Radio partnerem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Polskie Radio oraz Polski Komitet Olimpijski podpisały umowę na mocy której publiczny nadawca został oficjalnym partnerem medialnym PKOl.

Andrzej Siezieniewski, for. pr Article

Podczas niedzielnej uroczystości ekipie olimpijskich sportowców, trenerów i osób wspierających polskich olimpijczyków wręczono nominacje. Sportowcy złożyli ślubowanie przed igrzyskami w Soczi. Tekst przyrzeczenia przeczytali biathlonistka Krystyna Pałka oraz Janusz Krężelok, trener biegów narciarskich. Ślubowanie złożył również szef Misji Olimpijskiej Apoloniusz Tajner.

Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski mówił, że radio od początku swojego istnienia towarzyszyło polskim sportowcom. - Pierwszą transmisję Polskie Radio przeprowadziło właśnie z wydarzenia sportowego i to w zaledwie kilkanaście miesięcy po rozpoczęciu swojej działalności - przypomniał Andrzej Siezieniewski. - Był to 1927 rok, Ada Arctówna i sporty zimowe, czyli turniej skoków narciarskich na Wielkiej Skoczni w Zakopanem. Od tego momentu byliśmy z naszymi mikrofonami na wszystkich ważnych imprezach sportowych. Jesteśmy także od Berlina i od Garmisch-Partenkirchen na wszystkich olimpiadach, w których startowali Polacy. Igrzyska w Soczi są kolejną imprezą, gdzie nasza ekipa będzie relacjonowała piękne, wzruszające chwile dla polskiego sportu - dodał.

Zimowe Igrzyska w Soczi rozpoczną się w piątek 7 lutego br. Na antenach Polskiego Radia będzie można usłyszeć bezpośrednie relacje oraz wiele audycji specjalnych poświęconych igrzyskom. Polskie Radio uruchomiło też specjalny serwis internetowy www.polskieradio.pl/177,Soczi-2014.


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio partnerem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl