SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio chce wydać 86 tys. zł na gadżety promocyjne

W przetargu na dostawę 700 sztuk gadżetów promocyjnych (m.in. portfeli, kosmetyczek, słuchawek i powerbanków) Polskie Radio dostało cztery oferty. Na zamówienie planuje przeznaczyć 86,3 tys. zł.

fot. materiały prasoweArticle

Przetarg Polskiego Radia dotyczy dostawy 150 sztuk dwóch rodzajów portfeli damskich, 50 portfeli męskich, po 50 sztuk dwóch modeli kosmetyczek, 100 powerbanków, 200 pendrive’ów o pojemności 32 GB i 100 słuchawek na Bluetooth, Polskie Radio zamierza je wykorzystywać w celach promocyjnych.

Zamówienie podzielono na dwie części. W przetargu złożono cztery oferty: Agencja Reklamowa Cieślik- Studio L zaproponowała 37,8 tys. zł za część pierwszą i 29,3 tys. zł za drugą, OEX E-Business - 25,4 tys. zł za pierwszą, Top Arts- 35,8 tys. zł za pierwszą, a Friends - 29,4 tys. zł za drugą (wszystkie kwoty brutto).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Polskie Radio równocześnie z otwarciem ofert podało, że na sfinansowanie pierwszej części zamówienia planuje przeznaczyć 56,8 tys. zł, a na drugą część - 29,5 tys. zł.

Jedynym kryterium oceny złożonych ofert będą zaproponowane ceny. Wybrane firmy na dostarczenie gadżetów będą mieć 30 dni od podpisania umowy.

W ub.r. Polskie Radio zanotowało wzrost przychodów o 2,4 proc. do 354,31 mln zł i spadek wyniku netto z 16,12 mln zł zysku do 19,91 mln zł straty. Wpływy reklamowe zwiększyły się o 1 proc. do 41,38 mln zł, przy czym o ile Jedynka zanotowała wzrost o 52 proc., o tyle Trójka - spadek o 30 proc.

Na koniec ub.r. nadawca zatrudniał etatowo 1 320 osób, o 11 więcej niż rok wcześniej. Średnie wynagrodzenie brutto wynosiło 8,9 tys. zł brutto, po wzroście rok do roku o 500 zł. Dziennikarze zarabiali przeciętnie 11,7 tys. zł, a menedżerowie wyższego szczebla - 17,5 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio chce wydać 86 tys. zł na gadżety promocyjne

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rex
Na 150 portfeli 80 tyś? Ładnie się bawią z naszych podatków
odpowiedź
User
Greg
Po co? Przy zarządzaniu lady botox i spadkom słuchalności niedługo już nie będzie co reklamować. Trójka najgorszy wynik w historii 1,6% Nawet grubymi nićmi szyta słuchalność KIM i firmy z szopy za 24 bańki odziera ze złudzeń. Najgorsza prezes Polskiego Radia w stuleciu.
odpowiedź
User
K2101
Ja bym te pieniądze dał biurze technologii w celu powrotu do przyzwoitego brzmienia w DAB+. Albo zwyczajnie zaoszczędzić.
odpowiedź