SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ponad 5 mln złotych Fundacji Radia ZET

Fundacja Radia ZET podsumowała 2010 rok.  W minionym okresie zebrała ponad 5 milionów złotych.

Ponad 5 mln złotych Fundacji Radia ZET

 Fundacja Radia ZET w styczniu i lutym sfinansowała skomplikowane operacje trójki dzieci z wrodzonymi wadami serca. Wszystkie zabiegi skończyły się pomyślnie. W 2010 roku Fundacja zorganizowała ferie zimowe oraz wakacje dla 313 dzieci z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

Kampanie „Wakacje” i „Szkoła życia” organizowane w maju i wrześniu przyniosły ponad 200 tys. złotych. Pieniądze te pozwolą na sfinansowanie wypoczynku podczas ferii zimowych dla 160 dzieci z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych w 2011 roku.
Zbiórka na rzecz powodzian w maju i czerwcu przyniosła ponad milion złotych. Pieniądze zostały przekazane na pomoc indywidualną dla poszkodowanych rodzin z gmin Wilków, Limanowa i Lanckorona, stypendia naukowe dla dzieci, gmin Bieruń i Chełm Śląski oraz, za pośrednictwem Ministerstwa Finansów, do gmin Tarłów, Łubnice i Osiek.

Od października do grudnia Fundacji udało się zebrać blisko 1,4 miliona złotych na rzecz dzieci z chorobami serca w ramach akcji „Serce” i „Serce po choinkę”.

W grudniu zmieniono logotyp Fundacji Radia ZET oraz podjęto decyzję o wdrożeniu nowej strategii działań, zakładającej skoncentrowanie się na pomocy dzieciom z chorobami serca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ponad 5 mln złotych Fundacji Radia ZET

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl