SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ponad 500 monitorów LCD w oddziałach Kasy Stefczyka

W oddziałach Kasy Stefczyka wdrożono sieć ponad pół tysiąca monitorów LCD. Prezentowane na nich są różnego rodzaju informacje, w tym o aktualnej ofercie Kasy Stefczyka. Koordynatorem przedsięwzięcia jest spółka Media Skok.

Ponad 500 monitorów LCD w oddziałach Kasy Stefczyka

Wewnątrz oddziałów znajdują się 40-calowe monitory LCD. Dodatkowo w witrynach ponad 180 oddziałów zainstalowano 46-calowe ekrany. Wdrożony system jest sterowany centralnie, dzięki czemu aktualizacja treści odbywa się jednocześnie we wszystkich oddziałach bądź zdefiniowanych grupach lokalizacji.

Wśród treści emitowanych na monitorach znajdują się m.in. bieżące wiadomości z kraju i ze świata, materiały dotyczące rynku finansowego, gospodarki, informacje o pogodzie.


 

Prezentowane są też wydarzenia z działalności Kasy Stefczyka, relacje dokumentujące wydarzenia społeczne sponsorowane przez Kasę, przekazy produktowe i aktualne promocje.


 

Rozpoczęcie wdrożenia systemu nastąpiło we wrześniu 2011 roku. Montaż 530 monitorów i integracja infrastruktury z systemem w ponad 340 placówkach Kasy Stefczyka trwały do grudnia 2011 r.


 


Dostawcą systemu jest konsorcjum firm Greenlite Media oraz Image Recording Solutions z Warszawy. Rozwiązanie zostało oparte na oprogramowaniu do zarządzania sieciami Digital Signage firmy Omnivex. Media Skok, poza obsługą systemu, będzie koordynowała również działania promocyjno-reklamowe związane z tym przedsięwzięciem i zajmowała się sprzedażą powierzchni reklamowej podmiotom zlecającym kampanie reklamowe w tym medium.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ponad 500 monitorów LCD w oddziałach Kasy Stefczyka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl