SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe rubryki w miesięczniku „Poradnik 50+”

Od wtorku, 13 sierpnia br. na rynku ukaże się odświeżone wydanie miesięcznika "Poradnik 50+" (Wydawnictwo Bauer) z nowymi rubrykami.

Article

We wrześniowym numerze pisma znajdzie się kilka nowych rubryk. W pierwszej z nich - „Nie daj sobie wmówić, że w tym wieku to normalne” – kobiety znajdą porady co robić, gdy lekarz lekceważy niepokojące je dolegliwości. W tym wydaniu temat poświęcony jest tarczycy – redakcja radzi, jakie badania należy wykonać, by potwierdzić lub wykluczyć chorobę, jakie są zalecenia dietetyka, te dotyczące ruchu oraz naturalne kuracje, które wspierają leczenie w zdiagnozowanych przypadkach.

Nową rubryką będzie także „Przewodnik pacjenta”, która krok po kroku objaśni czytelniczkom proces leczenia określonej choroby poprzez wskazanie, u jakiego lekarza powinny szukać pomocy, jakie badania warto dodatkowo zrobić czy jak wygląda leczenie i jakie świadczenia przysługują w ramach NFZ.

Natomiast w dziale „Łatwiejsze życie po 50-tce” czytelniczki znajdą porady, jak w szybki i prosty sposób pomóc sobie w różnego rodzaju dolegliwościach, które często występują u kobiet 50+.

Nowymi pozycjami w piśmie będą również rubryki: „Zadbaj o siebie, gdy opiekujesz się bliskimi”, „Dobre dla świata, dobre dla nas” o trendach ekologicznych oraz „Najpiękniejsze polskie sanatoria” w którym zostaną zaprezentowane znane uzdrowiska.

Zmiany wspiera ogólnopolska kampania reklamowa obejmująca telewizję (TVP, TVN, Polsat, kanały tematyczne) oraz prasę.

Wrześniowy numer będzie dostępny w kioskach od 13 sierpnia, jego cena nie ulega zmianie i wynosi 1,99 zł. „Poradnik 50+” to miesięcznik dla dojrzałych i aktywnych kobiet, jego nakład wynosi 350 tys. egzemplarzy. Objętość i format pozostały takie same.

Za kreację spotu reklamowego przygotował Digit-Art, media zakupił dom mediowy Wavemaker.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe rubryki w miesięczniku „Poradnik 50+”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl