SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Portal Panorama Firm stawia na jakość

Firma Panorama Internetu, twórca internetowego Portalu Panorama Firm, wdraża System Zarządzania Jakością oparty na wymaganiach Normy ISO 9001:2000

Portal Panorama Firm jest pierwszym polskim portalem, którego twórcy zdecydowali się inwestować w zapewnienie najwyższej jakości produktu.

„Zdajemy sobie sprawę, że jakość oferowanego produktu, w naszym przypadku właśnie portalu jest niezwykle istotnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie klienta, a to zawsze było naszym nadrzędnym celem. Stąd decyzja o wdrożeniu w firmie Systemu Zarządzania Jakością. W chwili obecnej proces wdrażania systemu jest w pełnym toku i już przynosi widoczne efekty” - donoszą pracownicy PI.

Celem zespołu Portalu Panorama Firm jest dostarczenie klientowi produktu na najwyższym możliwym poziomie. Działania zmierzające do jak najlepszego dostosowania Portalu do stale rosnących i zmieniających się wymagań internetowego klienta, mają ten poziom zapewnić.

„Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki wprowadzeniu Systemu oferowane przez nas produkty, oprogramowanie jak i usługi będą spełniały najwyższe wymagania jakościowe, a tym samym przyczynią się do satysfakcji naszych klientów. Dlatego wszelkie nasze działania ukierunkowane są na trwałe zapewnienie najwyższej jakości” – dodają.

Portal Panorama Firm został między inny nagradzony za najlepszy system darmowej poczty elektroniczną w Polsce, która w ostatnich dniach, po kolejnej modyfikacji zaoferowała swoim użytkownikom unikalny „system antyspamowy”.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Portal Panorama Firm stawia na jakość

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl