SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Potrzebna agencja do kampanii na temat szczepień

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, Państwowy Zakład Higieny prowadzi w trybie przyspieszonym przetarg przygotowanie założeń i przeprowadzenie kampanii społecznej na temat szczepień ochronnych obowiązkowych i zalecanych z Programu Szczepień Ochronnych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

 

fot. Shutterstock.comArticle

Przetarg dotyczy przygotowania założeń i przeprowadzenia kampanii społecznej na temat szczepień ochronnych obowiązkowych i zalecanych z Programu Szczepień Ochronnych (dalej PSO) ze szczególnym uwzględnieniem szczepień przeciw HPV (wirus brodawczaka ludzkiego) wśród rodziców oraz nastolatków.

Wybrana w nim agencja zajmie się też utrzymaniem działalności, modernizacją i promocją portalu Szczepienia.info (https://szczepienia.pzh.gov.pl), w tym modernizacją istniejących i wdrożeniem nowych funkcjonalność portalu oraz publikowaniem nowych treści merytorycznych promujących szczepienia w mediach społecznościowych.

Budżet na te działania wynosi 663 tys. zł netto (bez VAT), a zaplanowane działania mają zostać zrealizowane jeszcze w tym roku.

Przetarg trwa do 12 października br.

Postępowanie prowadzone jest w trybie przyspieszonym ze względu na konieczność zrealizowania zaplanowanych działań jeszcze w tym roku.

Dołącz do dyskusji: Potrzebna agencja do kampanii na temat szczepień

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ubawiony
Akurat ktoś dzisiaj posłucha "kampanii na temat szczepień" :)
odpowiedź
User
mike
Kampania będzie w j. polskim czy ukraińskim bo to Ukraińcy nie są szczepieni.
odpowiedź
User
Kto za to płaci
Miliony dawek tego nieznanego specyfiku pójdzie do kosza czyli na śmietnik a więc kampania potrzebna jest po to by się one nie zmarnowały w końcu nie po to były wyrzucane miliardy złotych z naszych publicznych pieniędzy żeby to teraz wyrzucać 🤣
odpowiedź