SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Powstanie Nextlaw Global Public Affairs Network - sieć renomowanych firm zajmujących się public affairs

Firma prawnicza Dentons uruchomi w pierwszej połowie 2017 roku Nextlaw Global Public Affairs Network - globalną sieć firm public affairs. Dentons rozpocznie procedurę zapraszania firm do udziału w sieci jeszcze w tym tygodniu.

Shutterstock.comArticle

Nowa platforma Dentons będzie zrzeszać różnej wielkości firmy i organizacje wspierające klientów w zakresie relacji z instytucjami rządowymi i opinią publiczną poprzez działania lobbingowe, działania z zakresu public relations, reklamę, oddolne inicjatywy społeczne, angażowanie liderów opinii publicznej, badania sondażowe oraz media społecznościowe.

- Dentons wspiera i reprezentuje klientów w sądach, a także w oczach opinii publicznej. W dzisiejszym świecie, w którym media, zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, mają ogromne znaczenie, konieczne jest łączenie oferowanych klientom usług, takich jak doradztwo prawne i public affairs. Tworząc sieć firm zajmujących się public affairs poszerzamy naszą ofertę w tej dziedzinie, zapewniając klientom na całym świecie dostęp do kompleksowego doradztwa w jednym miejscu - komentuje Joe Andrew, globalny przewodniczący Rady Dentons.

Sieć wykorzystywać będzie platformę technologiczną zaprojektowaną i stworzoną pod kątem Nextlaw Global Referral Network, która została uruchomiona 5 października br. i aktualnie liczy 300 firm prawniczych. Platforma technologiczna Nextlaw Global Public Affairs Network umożliwi firmom członkowskim łatwy przegląd możliwości innych członków, a także wzajemne udzielanie rekomendacji. Członkostwo w sieci nie wiąże się z żadnymi opłatami dla firm public affairs. Członkami sieci mogą być różne firmy działające na danym rynku. Celem jest stworzenie największej i najbardziej wszechstronnej sieci firm public affairs na świecie.

Dołącz do dyskusji: Powstanie Nextlaw Global Public Affairs Network - sieć renomowanych firm zajmujących się public affairs

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl