SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao

Bank Pekao przygotował dla klientów, którzy szukają sposobu na obniżenie rat swoich kredytów, ofertę pożyczki konsolidacyjnej. Można to zrobić zdalnie, bez konieczności wizyty w oddziale. 

Article

Pożyczka konsolidacyjna oferowana przez Bank Pekao jest przeznaczona na spłatę kredytów oraz pożyczek zaciągniętych w innych bankach. Klient może też wnioskować o dodatkowe środki do 25 proc. konsolidowanej kwoty na dowolny cel. Pożyczka jest dostępna bez prowizji, a jej minimalna i maksymalna kwota wynosi odpowiednio 1 tys. zł i 250 tys. zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi 9,89 proc. z ubezpieczeniem oraz 11,89 proc. bez ochrony ubezpieczeniowej.

Dodatkowo w Pekao pierwszą ratę można zapłacić w trzecim miesiącu po uruchomieniu pożyczki, a w tym czasie środki przeznaczyć na inny cel. To dobre rozwiązanie szczególnie w okresie zwiększonych wydatków urlopowych i szkolnych. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia br.

– Oferta pożyczki konsolidacyjnej, którą proponujemy klientom, jest jedną z najlepszych propozycji tego typu na rynku. Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty i wysokość raty można dostosować do własnych potrzeb i możliwości. Pozwala to uporządkować finanse i wygodnie spłacać nowe raty – mówi Piotr Gołąb, dyrektor departamentu produktów kredytowych klienta indywidualnego w Banku Pekao. 

Pożyczka konsolidacyjna w Pekao

Jak przenieść kredyty do Banku Pekao? Klienci, którzy posiadają konto w Pekao pożyczkę mogą wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, umowę można zaakceptować online w serwisie Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Środki na spłatę kredytów i pożyczek bank przeleje na rachunki w innych bankach wskazanych przez klienta.

Klienci, którzy nie mają konta w Banku Pekao, mogą wnioskować o pożyczkę konsolidacyjną szybko i wygodnie przez internet. Wniosek jest dostępny na stronie internetowej banku l w zakładce Pożyczka gotówkowa na spłatę innych pożyczek. Po pozytywnej ocenie wniosku, gdy klient otrzyma informację o wysokości nowej raty i ją zaakceptuje – wybiera oddział, w którym podpisze umowę. W każdym momencie wypełniania wniosku można połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz potrzebne wsparcie. 

Dołącz do dyskusji: Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl