SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pożyczyłem, połączyłem” - Adam Woronowicz reklamuje pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski rozpoczął kampanię reklamową z udziałem Adam Woronowicza wspierającą pożyczkę gotówkową, w której można połączyć różne raty w jedną. Akcję przygotowały firmy Gong i Lowe Media.

Adam Woronowicz Article

Kampania podkreśla, że nowa pożyczka jest dostępna dla osób, które składając o nią wniosek, zadeklarują, że przynajmniej 50 proc. środków przeznaczą na spłatę zobowiązań kredytowych wobec innych banków. Wtedy te kredyty zostaną przeniesione do ING Banku Śląskiego, klient będzie spłacał jedną ratę, a do 15 października może skorzystać z promocji zapewniającej do 200 zł zwrotu pierwszej raty. Zasadnicza oferta będzie obowiązywać do 26 października (przy zaciąganiu pożyczki na co najmniej 36 miesięcy).

W reklamach występuje aktor Adam Woronowicz, który od kilku lat pojawia się w kampaniach ING Banku Śląskiego. Poprzednio wspólnie z Markiem Kondratem też promował pożyczkę gotówkową, natomiast w innej prowadzonej obecnie akcji bank reklamują swoją aplikację mobilną.

Nowa kampania, pod hasłem „Pożyczyłem, połączyłem, po swojemu spłaciłem”, jest prowadzona od 31 sierpnia w internecie (m.in. Onet.pl, Interia.pl, Allegro.pl, WP.pl, strony z oferty Goldbach Audience, Google Display Network, Grupy Gazeta.pl i Grupy Polska Press, aplikacje i strony mobilne) oraz oddziałach ING Banku Śląskiego.

Kreacją reklam zajęła się agencja Gong, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Lowe Media.

W pierwszej połowie br. cennikowe wydatki reklamowe ING Banku Śląskiego w mediach pozainternetowych wyniosły 54,9 mln zł (według Kantar Media - zobacz szczegóły).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Pożyczyłem, połączyłem” - Adam Woronowicz reklamuje pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl