SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PR z Owsiakiem

Polskie Radio dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polskie Radio od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem – w związku z jubileuszem 80-lecia Polskiego Radia – dziennikarze licytować będą złoty medal nr 80.

Aukcje. Niedziela 9 stycznia upłynie w Programie 1 Polskiego Radia pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z okazji jubileuszu 80-lecia Polskiego Radia wszystkie fanty, które tego dnia zostaną w Jedynce wystawione na aukcję, opatrzone będą numerem 80. Słuchacze będą mieli okazję wylicytowania medalu, koszulki oraz Siemaka, czyli specjalnej orkiestrowej monety. Uruchomiony zostanie specjalny numer telefonu, a także strona Internetowa i adres mailowy, za pośrednictwem których prowadzona będzie aukcja. Nad całością czuwać będzie Krzysztof Grzesiowski. Licytacja  zakończy się o godz. 20.03 – w momencie „wypuszczenia światełka do nieba”.

Relacje. Dziennikarze Jedynki, a także Trójki i Polskiego Radia BIS znajdą się wszędzie tam, gdzie na rzecz WOŚP odbywać się będą festyny i kwestować wolontariusze. Wydarzenia spod PKiN oraz ze studia telewizyjnego przy ul. Woronicza relacjonować będą dziennikarze Jedynki: Marta Kielczyk, Dorota Świerczyńska oraz Wiesław Molak; Trójki – Paweł Homa, oraz Polskiego Radia BIS: Alicja Mucha, Kasia Kornet i Tomasz Słodki.

Refleksje. Na antenach Polskiego Radia nie zabraknie też rozmów o pomaganiu, akcjach charytatywnych i wolontariacie. Dziennikarze Polskiego Radia BIS zastanowią się m.in. jak zaangażowanie artystów w tego typu akcje wpływa na młodzież – czy jest dla niej przykładem godnym naśladowania? Czy też – jest postrzegane działanie autokreacjyjne, nie wynikające z potrzeby serca? 

Specjalne podsumowanie WOŚP w poniedziałkowym „Zapraszamy do Trójki”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PR z Owsiakiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl