SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pracownicy UM dziękują Tadeuszowi Żórawskiemu żegnającemu się z firmą po 22 latach

Serdecznie dziękujemy za te niezwykłe, wartościowe, wspólnie spędzone lata. Za dobrą atmosferę w firmie, zawsze otwarte drzwi, życzliwość, szacunek dla każdego, poczucie humoru i nieodłączny uśmiech na twarzy, który tak wiele razy dodawał nam skrzydeł - napisali w liście pożegnalnym do Tadeusza Żórawskiego pracownicy domu mediowego UM (poprzednio Universal McCann).

Tadeusz ŻórawskiArticle

Tadeusz Żórawski, prezes UM, odchodzi z tej agencji po 22 latach pracy w niej. To skutek zmian organizacyjnych w Grupie IPG Mediabrands, do której należy UM.

Tadeusz Żórawski w UM pracował 22 lata, a funkcję CEO pełnił od 2005 roku. Wcześniej kolejno pracował na stanowiskach: junior media plannera, media managera, media group head i strategic planning&research directora.

Pracownicy agencji rozesłali do mediów list z podziękowaniami dla Żórawskiego:

„Drogi Tadziku,
Serdecznie dziękujemy za te niezwykłe, wartościowe, wspólnie spędzone lata. Za dobrą atmosferę w firmie, zawsze otwarte drzwi, życzliwość, szacunek dla każdego, poczucie humoru i nieodłączny uśmiech na twarzy, który tak wiele razy dodawał nam skrzydeł. Byłeś dla nas nauczycielem, który daje wsparcie merytoryczne, inspiruje do odkrywania nowego, motywuje do działania, pobudza naszą ciekawość i zachęca do własnych poszukiwań oraz rozwoju. Dzieliłeś się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem badacza, stratega i odkrywcy, stając się niekwestionowanym autorytetem. Byłeś dla nas nie tylko szefem, ale często i przyjacielem.

Życzymy, aby uśmiech nadal towarzyszył Ci w dalszej podróży i abyś pamiętał nas, tak jak my zawsze będziemy pamiętać o Tobie. Powodzenia oraz samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym!”

Tadeusz Żórawski odpowiedział im na swoim profilu facebookowym: „Dziękuję UM, Mediabrands i U2 za ostatnie 22 lata! Wdzięczny jestem wszystkim Przyjaciołom - Klientom, Mediom, Partnerom Biznesowym i Badawczym, a przede wszystkim mojemu fantastycznemu Zespołowi za cały nasz wspólny czas (…) Bardzo dziękuję też wszystkim dawnym Szefom, Koleżankom, Kolegom z branży, wszystkim Przyjaciołom. Czas teraz na nowe wyzwania, plany wymagają jeszcze doprecyzowania, ale pomysły już są”.

Swoich dalszych planów zawodowych Żórawski nie ujawnia.

Dołącz do dyskusji: Pracownicy UM dziękują Tadeuszowi Żórawskiemu żegnającemu się z firmą po 22 latach

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agnieszka
Niech pan prezes zainwestuje w dobrego stomatologa...
odpowiedź