SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Pracujemy dla Ciebie” - Unia Europejska reklamuje, jak pomaga mieszkańcom (wideo)

Komisja Europejska rozpoczyna kampanię informacyjną pod hasłem „Pracujemy dla Ciebie” pokazującą wsparcie, jakie Unia Europejska zapewnia mieszkańcom swoich państw członkowskich. Akcja obejmuje na razie sześć krajów, m.in. Polskę.

Article

Kampania jest oparta na spotach pokazujących osoby z państw Unii Europejskiej, także z Polski, które otrzymały różnego rodzaju wsparcie unijne. W reklamach bohaterkom w rozwijaniu siebie i ich projektów pomagają wtapiające się w tło postacie, aranżując sceny kolejnych aktywności.

Spoty w symboliczny sposób przedstawiają trojaką pomoc ze strony Unii Europejskiej: dla małych i średnich przedsiębiorców, na rzecz tworzenia ekologicznych miejsc pracy oraz walki z bezrobociem wśród młodych. Tym samym pokazują konkretne przykłady działań unijnych, mających pozytywny wpływ na gospodarkę i codzienne życie obywateli.

Akcja obejmuje reklamy w telewizji, prasie i internecie oraz serwis internetowy, w polskiej wersji działający pod adresem pracujemydlaciebie.eu. Działania z początkiem grudnia ruszyły w sześciu krajach, m.in. w Polsce.

Komisja Europejska tłumaczy, że organizuje tę kampanię, ponieważ dwie trzecie osób mieszkających w Unii Europejskiej twierdzi, że nie ma dostatecznej wiedzy o działaniach struktur unijnych. Celem akcji jest zatem wzrost świadomości polityki prowadzonej przez UE, realizowanych programów oraz wpływu na wzrost gospodarczy czy tworzenie miejsc pracy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Pracujemy dla Ciebie” - Unia Europejska reklamuje, jak pomaga mieszkańcom (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jojo
nie podobamisie ta reklama
odpowiedź
User
nigdy nie dyskryminowany facet
kolejny raz państwowe instytucje dyskryminują mężczyzn, pokazując materiały reklamowe o pomocy dla kobiet ! seksizm, dyskryminacja ! może tak pozwy do sądów ?!
odpowiedź
User
JaPan
Hasło powinno brzmieć UNIA EUROPEJSKA PRACUJEMY NA CIEBIE
odpowiedź