SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PragmaGO uruchamia finansowanie dla sprzedawców Allegro. Oferta skierowana do małych i średnich firm

Fintechowa spółka PragmaGO SA rozszerza współpracę partnerską z serwisem Allegro.pl i uruchamia kolejny wspólny projekt kredytowania dla sprzedających na Allegro.

Article

PragmaGO to niebankowa instytucja finansowa na polskim rynku. Dostarcza gotówkę mikro, małym i średnim przedsiębiorcom. Teraz uruchamia finansowanie dla sprzedawców w serwisie Allegro.pl. - Nasza oferta jest adresowana do małych i średnich firm, które nie mają czasu na długie procedury - mówi Danuta Czapeczko, dyrektor sprzedaży ds. B2B e-commerce w PragmaGO. - Dzięki współpracy z Allegro klienci otrzymują propozycję finansowania dla swojej działalności tu i teraz, w bardzo uproszczonym procesie online.

Sprzedający mogą przeznaczyć te środki m.in. na zakup towaru czy koszty marketingu i SEO. Sami określają też okres spłaty. Jak podkreśla w komunikacie Allegro, nowa oferta kredytowania dostępna jest dla firm prowadzących sprzedaż na Allegro od pierwszego dnia obecności na platformie.  

- Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostępu do finansowania nasi sprzedawcy mogą np. kupić więcej towaru jednocześnie, negocjować tym samym koszty zakupu oraz zaoszczędzić na kosztach dostawy - przekonuje Ewa Kraińska, B2B Financial Services Manager w Allegro. - Dostęp do pieniędzy jest w miejscu, w którym prowadzą swój biznes i na warunkach dostosowanych do charakteru działalności e-commerce.

Kolejny projekt obu firm

Współpraca między PragmaGO a Allegro to kolejny wspólny projekt obu firm. - Podpisana w zeszłym roku umowa zaowocowała w lutym br. udostępnieniem przez PragmaGO na Allegro Biznes nowej metody płatności za zakupy firmowe. Odroczona płatność dla firm jest ofertą adresowaną do kupujących na firmę - przypomina Danuta Czapeczko.

PragmaGO SA to polski fintech notowany na GPW, który w marcu br. pozyskał większościowego udziałowca Polish Enterprise Funds SCA z siedzibą w Luksemburgu. Zgodnie z zapowiedziami zarządu realizuje strategię rozwoju dystrybucji produktów finansowych i ich obsługi operacyjnej online w zróżnicowanych kanałach, ze szczególnym uwzględnieniem B2B e-commerce.

Dołącz do dyskusji: PragmaGO uruchamia finansowanie dla sprzedawców Allegro. Oferta skierowana do małych i średnich firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl