SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Premium dla aktywnych w Idei

Nowa taryfa Premium w Idei

Od 10.05.2004 r. w sieci Idea dostępna będzie (na zasadach promocyjnych) - kolejny plan taryfowy w ofercie abonamentowej pod nazwą Premium. Nowa taryfa Idei przygotowana została z myślą o najbardziej wymagającym, aktywnym kliencie indywidualnym. Oferuje duży pakiet darmowych minut (wymiennych na SMSy) zawarty w abonamencie oraz liczne usługi (aktywowane od razu w momencie wyboru tej taryfy). Nowa taryfa Premium w Idei to także nowe na rynku konsumenckim podejście do klienta indywidualnego łączące w sobie: nowy plan taryfowy, innowacyjne rozwiązania technologiczne, indywidualną obsługę klienta oraz dedykowaną sprzedaż.

"Taryfa Premium to najlepsza z istniejących na polskim rynku GSM oferta skierowana do ´najwyższej półki´ klienta indywidualnego, który oczekuje wyjątkowego produktu, gwarantowanej, wysokiej jakości świadczonych usług oraz wyjątkowych przywilejów" - mówi Iwona Kossmann, Dyrektor Pionu Marketingu, PTK Centertel - "Premium, to niewątpliwie także oferta skierowana do klienta najlepszego, najbardziej wartościowego i najbardziej wymagającego, który oczekuje od operatora specjalnego traktowania i produktu dostosowanego do specyficznych potrzeb".

Charakterystyka taryfy Premium w Idei:

 • Nowy plan taryfowy dostępny będzie zarówno dla nowych abonentów Idei, jak i dla dotychczasowych.
 • Premium dostępny jest jedynie przy podpisaniu umowy lojalnościowej na okres 24 mies.
 • Brak opłaty aktywacyjnej za aktywację w ramach planu taryfowego Premium
 • Pakiet minut dostępny w abonamencie - do wykorzystania do wszystkich operatorów i sieci stacjonarnych,
 • Minuty zawarte w pakiecie wymienne są na SMSy zgodnie z przelicznikiem 1 minuta = 4 SMSy,
 • Brak płaskiej stawki za minutę połączenia po przekroczeniu minut zawartych w abonamencie ( w sieci/poza sieć Idea)
 • Jedna stawka za wysłanie pojedynczego SMSa po przekroczeniu pakietu minut zawartych w abonamencie ,

  Cennik taryfy Premium w Idei:

  Abonament miesieczny - 350 zl bez VAT (427 zl z VAT)

  Liczba bezplatnych minut w abonamencie - 500 minut

  Liczba bezplatnych SMSow dostepnych w abonamencie - 2.000 SMS

  Oplata za minute polaczenia w sieci Idea i do sieci stacjonarnych (poza pakietem) - 0,50 zl bez VAT (0,61 zl z VAT)

  Oplata za minute polaczenia do pozostalych operatorow (poza pakietem) - 0,75 zl bez VAT (0,915 zl z VAT)

  Polacznie z Poczta Glosowa - Bezplatne

  Polaczenia miedzynarodowe - stawka za polaczenia wg polaczen miedzynarodowych w sieci Idea

  W nowej taryfie Premium w Idei wybrane zostały usługi, które włączane są automatycznie w momencie jego aktywacji (zakupu): mBox VIP, MMS25, Sekunda Pro, Nieskończony Kapitał Minut, Maniak GPRS, Poczta Głosowa GOLD, Złoty Numer lub Numer Na Życzenie oraz roaming. Korzyścią dla klienta jest fakt, że dostępne są one za darmo - bez opłaty aktywacyjnej i miesięcznej abonamentowej (przez cały okres obowiązywania umowy).

  Abonent taryfy Premium może dzięki wysłaniu na numer 333 SMSa o treści ILE (koszt 0.24zł/0.29 zł z VAT) sprawdzić ile jeszcze pozostało darmowych minut w ramach abonamentu.

  Abonenci Premium korzystają także z bezpłatnego numeru do Biura Obsługi Klientów Idei (*22) na wyjątkowych warunkach: użytkownicy Premium rozpoznani są przez IVR jako grupa specjalna (rozpoznanie następuje po nazwie planu - Premium) i połączenie otrzymuje najwyższy możliwy priorytet oraz trafia do najlepszych konsultantów - abonent taryfy Premium nie czeka w kolejce na połączenie z konsultantem BOK.

  Taryfa Premium posiada specjalną ofertę - Bezpieczny Telefon - w przypadku kradzieży telefonu abonent taryfy Premium otrzyma nowy telefon za 1zł (1,22zł z VAT) - w tej samej klasie cenowej, wraz z drugą kartą SIM również za 1zł (1,22zł z VAT).

  Dodatkowo każdy nowy abonent planu taryfowego Premium otrzymuje SIM TRANSFER - podręczny archiwizator kontaktów telefonicznych z karty SIM; kalkulatorek, na który można zgrać dane telefoniczne i w każdej chwili je aktualizować i zgrywać potem na kartę SIM.

  Co ważne dla tej grupy klientów (mobilnych, zapracowanych etc) mających mało czasu i dużo korzystających z usług telefonii komórkowej, sprzedaż taryfy Premium - poza siecią sprzedaży Idei i Telepunktami - odbywa się także poprzez konsultantów - już nie trzeba udawać się do punktu sprzedaży, aby zakupić aktywację Premium. Konsultant Idei umówi się z klientem w dogodnym dla niego terminie i miejscu. Pozostałe zasady taryfy Premium są takie same jak w przypadku innych taryf Nowej Idea Optima, czyli np. dostępny jest program ProPozycja i Profit.
 • Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Premium dla aktywnych w Idei

  0 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl