SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Prezes CCC i twórcy Platige Image wśród nominowanych do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta

Wybrano dziesięciu finalistów piątej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Wśród nich znaleźli się m.in.: Dariusz Miłek, Jarosław Sawko i Piotr Sikora, Bartosz Gonaczarek czy ks. Andrzej Augustyński.

Article

W kategorii „Sukces” nominowani zostali: Dariusz Miłek (prezes Grupy CCC), Piotr Prajsnar  (twórca spółki Cloud Technologies) oraz Jarosław Sawko i Piotr Sikora (założyciele studia Platige Image). Nominowani w kategorii „Wizja i innowacje” to Andreas Glenz (pomysłodawca i założyciel firmy Prevac), Bartosz Gonczarek (prezes i współzałożyciel spółki Explain Everything) oraz Tomasz Kułakowski (pomysłodawca i prezes firmy CodiLime).

Z kolei w kategorii „Działalność społeczna” nominowano cztery osoby: ks. Andrzeja Augustyńskiego (inicjator powstania i przewodniczący zarządu Stowarzyszenia Siemacha), dr Anitę Kucharską-Dziedzic (pomysłodawczyni i prezes lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet Baba), Barbarę Sadowską (współzałożycielka Fundacji Pomocy Wzajemnej „Barka”) oraz Wojciecha Wilka (założyciel i fundator Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej).

Nominowani zostali wyłonieni przez Kapitułę Nagrody z grona kilkuset kandydatów z całej Polski. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 maja br. w Warszawie.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta jest przyznawana ludziom, którzy poprzez swoją działalność  w sposób trwały i skuteczny zmieniają na lepsze otaczający nas świat. Osiągają to poprzez swoją działalność biznesową, naukową lub społeczną.

Dołącz do dyskusji: Prezes CCC i twórcy Platige Image wśród nominowanych do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl