SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Radiu Zet debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa, gospodarzem Andrzej Stankiewicz

W niedzielę, 2 maja w programie „7. Dzień Tygodnia” na antenie Radia Zet odbędzie się debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa. Będzie to specjalne wydanie audycji powadzonej przez Andrzeja Stankiewicza.

Article

W debacie wezmą udział główni pretendenci do fotela prezydenckiego w Rzeszowie, startujący z poparciem największych ugrupowań politycznych. - Od wyniku wyborów w tym mieście zależy sytuacja w obozie władzy i po stronie opozycji. A wybory w Rzeszowie zależą także od tego, jak kandydaci wypadną w naszej debacie. A zatem stawka tego starcia jest ogromna - uważa Andrzej Stankiewicz.

Przedterminowe wybory w Rzeszowie, ogłoszone po rezygnacji dotychczasowego prezydenta - Tadeusza Ferenca, odbędą się 9 maja br. Godzinnej debaty będzie można wysłuchać po godz. 9.00 na antenie Radia Zet, a także zobaczyć na Radiozet.pl, profilu FB stacji oraz na głównej stronie Onet.pl.

„7. Dzień Tygodnia” to cykliczna audycja na żywo, z udziałem polityków. Przed laty prowadziła go Monika Olejnik. Nowym prowadzącym od marca br. jest Andrzej Stankiewicz, wicenaczelny Onetu.

Według badania Radio Track udział Radia Zet pod względem słuchania w okresie od stycznia do marca 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 12,9 proc.

 

Dołącz do dyskusji: W Radiu Zet debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa, gospodarzem Andrzej Stankiewicz

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość X
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tego dnia jest Prawosławna Wielkanoc.
Ja z kolei o 9:05 wzorem dawnej Trójki rozpocznę 2. dzień swojego Polskiego Topu Wszech Czasów.
odpowiedź
User
andi
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tego dnia jest Prawosławna Wielkanoc.
Ja z kolei o 9:05 wzorem dawnej Trójki rozpocznę 2. dzień swojego Polskiego Topu Wszech Czasów.


Polski Top w tym roku w internetowym radiu 357 3 maja od godz. 9.00-21.00
odpowiedź
User
Ewa
Debata w sprawie wyborów w Rzeszowie w ogólnopolskiem radiu?!! A kiedy debata w sprawie wyborów w Trzciance? Haha
odpowiedź