SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pro science dla Instytutu Socjologii UJ

Agencja pro science nawiązała współpracę z Instytutem Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w międzynarodowym konsorcjum realizuje projekt "FOODIVERSE" poruszający problematykę zrównoważonej konsumpcji żywności.

Celem projektu IS UJ jest wypracowanie wiedzy na temat zróżnicowania systemów żywnościowych w Europie. Badacze będą również współpracować z lokalnymi społecznościami, aby wypracować rozwiązania zwiększające poziom zrównoważenia i zróżnicowania łańcuchów dostaw żywności.

Pro science odpowiada za działania komunikacyjne na poziomie globalnym, w tym stworzenie identyfikacji wizualnej projektu, przygotowanie i realizację planu komunikacji. Po stronie agencji jest także przygotowanie materiałów informacyjno-komunikacyjnych oraz prowadzenie globalnych kanałów społecznościowych projektu.

Projekt "FOOdIVERSE: Diversifying sustainable and organic food systems" jest realizowany przez europejskie konsorcjum uczelni w ramach programu ERA-NET SUSFOOD2 and CORE Organic Cofunds pt. "Towards  sustainable and organic food systems". Poza Uniwersytetem Jagiellońskim tworzą je Coventry University z Wielkiej Brytanii, University of Trento z Włoch, Oslo Metropolitan University z Norwegii i University of Giessen z Niemiec.

Umowę podpisano na okres 2,5 roku do końca 2023 roku.

Dołącz do dyskusji: Pro science dla Instytutu Socjologii UJ

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl