SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Profesjonaliści preferowani w Dominet Banku

Dominet Bank wprowadził kredyt samochodowy "Profesjonalista", skierowany do wybranych grup zawodowych

Obecnie oferta jest skierowana do: lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia, pracowników administracji publicznej i samorządowej. Nowy sposób kredytowania zakupu samochodów wyróżnia brak konieczności wniesienia wkładu własnego bez względu na wysokość wnioskowanego kredytu oraz dostosowanie warunków oferty do finansowych preferencji klientów. Oprocentowanie "Profesjonalisty" jest uzależnione od okresu spłaty kredytu i wynosi od 8,9%, zaś maksymalny czas spłaty - 96 miesięcy.

"Zdecydowaliśmy się przygotować specjalną ofertę kredytową dla wybranych grup zawodowych. W pierwszej fazie skoncentrowaliśmy się na bardziej tradycyjnych profesjach, o przewidywalnych dochodach i relatywnie stabilnym zatrudnieniu. Planujemy jednak rozszerzyć nasza specjalną ofertę na kolejne grupy" - powiedział Sylwester Cacek, prezes zarządu Dominet SA i przewodniczący rady nadzorczej Dominet Banku.

"Profesjonalistę" charakteryzuje lepsze dostosowanie warunków oferty do potrzeb klientów poprzez stosowanie korzystniejszych dla klienta kryteriów przy ocenie zdolności kredytowej oraz stosowanie uproszczonych procedur. Kredyt ten wyróżnia także niższe od standardowego oprocentowanie i wydłużony okres spłaty kredytu.
Dominet Bank w swojej ofercie posiada również "Kredyt 0%" oraz preferencyjny pakiet ubezpieczeniowy "Dobry Kierowca". "Zarówno "Kredyt 0%" jak i "Profesjonalista" jest elementem strategii produktowej banku w zakresie kredytów samochodowych, polegającej na dostosowaniu oferty banku do indywidualnych potrzeb naszych klientów" - dodaje Cacek.

Profesjonalista" dostępny jest we wszystkich punktach sprzedaży Dominet Banku na terenie całego kraju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Profesjonaliści preferowani w Dominet Banku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl