SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dzień dobry TVN” liderem programów śniadaniowych w październiku

Największą oglądalność spośród programów śniadaniowych w październiku br. wśród wszystkich widzów miało „Dzień dobry TVN”, które wyprzedziło „Pytanie na śniadanie” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Gospodarze „Dzień dobry TVN”; fot. TVNArticle

W październiku 2021 roku średnia oglądalność będącego nowym liderem zestawienia magazynów śniadaniowych „Dzień dobry TVN” wyniosła 382 tys. osób przy 7,86 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+ - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. „Dzień dobry TVN” oglądać można codziennie o godz. 8.00.

Magazyn TVN miał o 30 tys. widzów mniej niż rok wcześniej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Na drugie miejsce spadło konkurencyjne „Pytanie na śniadanie”, które w analizowanym okresie przyciągało przed telewizory średnio 373 tys. osób, co przełożyło się na 7,88 proc. udziału. Rok wcześniej magazyn TVP śledziło 456 tys. widzów (przy udziale wynoszącym 8,74 proc.), co oznacza spadek o 82 tys. oglądających. W październiku br. „Pytanie na śniadanie” rozpoczynało się o godz. 7.30, a do końca lutego br. - o 7.55.

Trzeci był magazyn „Nowy dzień z Polsat News”, który niezmiennie pokazywany jest w Polsacie codziennie o godz. 6.00. W październiku 2021 roku jego widownia wyniosła 269 tys. osób, a jego udział - 10,38 proc. (najwyższy spośród wszystkich analizowanych programów).

Program względem analogicznego okresu rok wcześniej stracił 85 tys. widzów. Jednocześnie był to największy spadek wśród wszystkich magazynów. „Nowy dzień z Polsat News” można równolegle również oglądać w newsowym kanale Telewizji Polsat.

„Dzień dobry TVN” na czele w 16-49

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 będący liderem zestawienia magazyn „Dzień dobry TVN” w październiku br. miał 171 tys. widzów (względem analogicznego okresu ub.r. spadek o 29 tys. oglądających).

Drugie było „Pytanie na śniadanie” (spadek o 59 tys. do 107 tys. oglądających), a trzeci był „Nowy dzień z Polsat News” (w dół o 56 tys. do 86 tys. widzów).

„Dzień dobry TVN” aktualnie prowadzą następujące duety: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Z kolei gospodarzami „Pytania na śniadanie” są: Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Wolny, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Małgorzata Opczowska w towarzystwie Łukasza Nowickiego na zmianę z Robertem El Gendy.

Dołącz do dyskusji: „Dzień dobry TVN” liderem programów śniadaniowych w październiku

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karolina
Od 2-3 lat śniadaniówki Dwójki straciła polot i pazur - wymiana prowadzących nie była najlepsza mimo że DDTVN szału nie robi. To musiało nastąpić.
odpowiedź
User
Pawel
Nie oglądam DDTVN.
odpowiedź
User
hmm
DDTVN jest liderem chyba jedynie w oczach karzełka Miszczaka
odpowiedź