SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

"Witaj piękny! Żegnaj stary" w promocji Samsunga (wideo)

Samsung uruchomił promocję "Witaj piękny! Żegnaj stary", w ramach której klienci, którzy zakupili smartfona Galaxy S8 lub S8+ będą mogli pobrać kod promocyjny podnoszący wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 zł.

Article

Pierwszym krokiem do skorzystania z programu "Witaj piękny! Żegnaj stary" jest zakup smartfona Galaxy S8 lub S8+ u autoryzowanego sprzedawcy. Następnie należy uruchomić aplikację Samsung Members i zalogować się do niej swoim kontem Samsung. Aplikacja jest preinstalowana na urządzeniach Galaxy S8/S8+. Następnego dnia kalendarzowego po aktywacji nowego Galaxy S8/S8+, w aplikacji Samsung Members w sekcji "Korzyści" wyświetli się banner promocyjny. Klikając w niego użytkownik będzie mógł pobrać kupon, dzięki któremu wycena jego starego urządzenia zostanie podniesiona o 250 zł.

Kolejnym krokiem jest odwiedzenie przez użytkownika strony odkup.samsung.pl, na której znajdują się zasady promocji. Ze strony użytkownik zostanie przekierowany na stronę partnera promocji, gdzie znajduje się formularz wyceny starego smartfonu. Należy w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące starego urządzenia, podać jego aktualny stan, wpisać kod promocyjny pobrany z aplikacji Samsung Members oraz numer IMEI zakupionego wcześniej Galaxy S8/S8+.

Po zatwierdzeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny starego urządzenia, wraz z dokumentami dla kuriera. Kurier odbierze stary telefon i dostarczy go do partnera promocji, gdzie telefon zostanie sprawdzony pod kątem zgodności ze stanem podanym przez klienta w formularzu online. Po pozytywnej weryfikacji stanu sprzedawanego telefonu, użytkownik otrzyma przelew na wskazane przez siebie konto bankowe. Od wysłania urządzenia do wypłaty środków na konto może upłynąć do 10 dni roboczych.

Maksymalnie za swój stary smartfon użytkownik może otrzymać do 2400 zł (oraz dodatkowo 250 zł w ramach promocji). W przypadku wystąpienia rozbieżności między faktycznym stanem urządzenia a stanem deklarowanym przez użytkownika, partner promocji skontaktuje się z nim indywidualnie w celu przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i weryfikowane przy obiorze oraz wysyłce, użytkownik nie ponosi również kosztów związanych z przesyłką.

 

Osoby zainteresowane wymianą swojego starego telefonu na smartfon Galaxy S8/S8+, mogą uzyskać szacunkową wycenę swojego urządzenia wcześniej, odwiedzając stronę samsung.kupimyto.pl.

Partnerem promocji jest firma AsGoodAsNew Gmbh. Promocja obejmuje wybrane modele smartfonów i potrwa do 31 października 2017 r. Szczegółowy regulamin, najczęściej zadawane pytania, lista modeli uprawnionych do wymiany oraz lista sklepów i dystrybutorów biorących udział w akcji dostępne są na stronie dkup.samsung.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Witaj piękny! Żegnaj stary" w promocji Samsunga (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing